11.-12. veebruaril toimus Eesti Õpilasfirmade Laat 2023Rocca al Mare ja Kristiine Keskuses.

Õpilasfirmasid oli Tallinnasse kokku tulnud üle 260.

LÜGist võttis laadast osa 18 õpilasfirmat, kes osalesid 11. veebruaril mõlemas keskuses.

Päev oli tegutsemist ja tööd täis, aga kõigeks jätkus aega – müügitööks, kliendisuhtluseks, žüriivestlusteks, uute ja juba tuttavate õpilasfirmade liikmetega kohtumiseks, firma esindamiseks, ettevõtjatega rääkimiseks jpm.

Laada ajal liikusid ringi ja tegid oma tööd ka žüriiliikmed. Meie kaks õpilasfirmat pälvisid tähelepanu ja tunnustuse.

ÕF Toolik (fotol alates vasakult Marie Linda Nerman 10.H, Ada Lovise Silmpärg 10.M, Krisse Liisa Mastakov 10.H, Kristella Ase 10.M) sai kolm auhindaMainori tuleviku tegija eripreemia, laada parim müügistrateegia, innovatsioonivõistluse 3. koht.

Mainori Ettevõtluskõrgkooli preemia annab ÕF Toolik liikmetele võimaluse osaleda täienduskoolitustel 1000 euro väärtuses. Innovatsioonivõistluse preemiaks on kohtumine WISEs ja koolitus.

ÕF Kroom (Markus Roomet, Kaspar Plans, Oliver Mark, Robi Suder 10.M klassist) pälvis Edumus School eripreemia.

Õpilasfirmasid juhendavad Imbi Raudkivi ja Rea Raus.

Vaata pildigaleriid siit