Töötajad

Nimi Amet/õppeaine E-post
Tiina Brock eesti keel, kirjandus tiina.brock(at)lyg.edu.ee
Ulrika Grauberg rahvatants ulrika.grauberg8(at)gmail.com
Mairi Grossfeldt huvijuht mairi.grossfeldt(at)lyg.edu.ee
Karl Hein ajalugu, ühiskonnaõpetus karl.hein(at)lyg.edu.ee
Viire Hints õppealajuhataja, matemaatika viire.hints(at)lyg.edu.ee
Embi Hunt saksa keel embi.hunt(at)lyg.edu.ee
Mati Hunt majandusjuht mati.hunt(at)lyg.edu.ee
Anneli Ilves raamatukoguhoidja anneli.ilves(at)lyg.edu.ee
Ain Iro direktor ain.iro(at)lyg.edu.ee
Knud Jessen rootsi keel knud.jessen(at)lyg.edu.ee
Maret Järveots eesti keel, kirjandus maret.jarveots(at)lyg.edu.ee
Renata Lukk inglise keel renatalukk(at)lyg.edu.ee
Ülle Lumeste matemaatika ylle.lumeste(at)lyg.edu.ee
Kalle Lõuna ajalugu, ühiskonnaõpetus kalle.louna(at)lyg.edu.ee
Karin Lükk-Raudsepp muusika karin.lykk(at)lyg.edu.ee
Jaana Maripuu inglise keel jaana.maripuu(at)lyg.edu.ee
Kadri Mitt matemaatika, keemia kadri.mitt(at)lyg.edu.ee
Ekaterina Mokhovikova inglise keel katja(at)lyg.edu.ee
Leelo Paju kehaline kasvatus leelo.paju(at)lyg.edu.ee
Jana Porila prantsuse keel jana.porila(at)gmail.com
Karel Rahu kunst karelrahu(at)lyg.edu.ee
Imbi Raudkivi geograafia, majandus imbi.raudkivi(at)lyg.edu.ee
Rea Raus inglise keel, majandus rea.raus(at)lyg.edu.ee
Evi Riivits matemaatika evi.riivits(at)lyg.edu.ee
Annika Rouhiainen koolipsühholoog-õppenõustaja annika.rouhiainen(at)lyg.edu.ee
Merilin Schults õppekorraldaja (töösuhe peatatud)
Katrin Seppel juhiabi, haridustehnoloog katrin.seppel(at)lyg.edu.ee
Varje Sild vene keel varje.sild(at)lyg.edu.ee
Tiiu Soostar vene keel tiiu.soostar(at)lyg.edu.ee
Tõnu Tiit füüsika, keemia tonu.tiit(at)lyg.edu.ee
Aavo Tomingas kehaline kasvatus aavo.tomingas(at)lyg.edu.ee
Monika Undo eesti keel, kirjandus monika.undo(at)lyg.edu.ee
Mall Vainola bioloogia, keemia, haridustehnoloog mall.vainola(at)lyg.edu.ee
Henry Viiret IT administraator henry(at)viiret.ee