close

VÕLVi tegemised

E
T
K
N
R
L
P
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
Praegune kuupäev
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05


2023-2025


2020-2021

2023/2024 õa

Aasta koolide esindajad said kokku Võru Gümnaasiumis

Haridus- ja Teadusministeerium alustas 2018. aastal “Aasta kooli” tiitli väljaandmist, et väärtustada lisaks üksikisikutele ka koole tervikuna. Selle erilise auhinna on jõudnud pälvida kuus tegusat Eesti kooli: Tallinna 32. Keskkool, Viljandi Gümnaasium, Võru Gümnaasium, Uulu Põhikool, Läänemaa Ühisgümnaasium ja Metsküla Algkool.

25. oktoobril kohtusid nimetatud koolide esindajad Võru Gümnaasiumis. Hoiti end kursis üksteise tegemistega ja pandi paika Aasta koolide võrgustiku aastaplaan.

LÜGi esindasid Lisandra Sommerman, Katarina Viktoria Ööbik, Marie Linda Nerman, Markus Põru ja Jan-Martti Kaljuvee.

Mairi Grossfeldt, huvijuht

Karen Loorens esindas LÜGi Eesti Õpilasesinduste Liidu üldkoosolekul

13.-15. oktoober toimus Eesti Õpilasesinduste Liidu XLIX üldkoosolek Põltsamaa Ühisgümnaasiumis. Meie kooli esindas Karen Loorens.

Arutluse all olid EÕELi tegevuskava 2024, põhikirja ja kodukorra uuendused ning Eesti haridusplatvorm.

Mairi Grossfeldt, huvijuht

 

VÕLVi laager

11.-12. septembril sõitis õpilasesindus VÕLV Tuksi laagrisse uut õppeaastat planeerima.
Tähtsalt kohal oli meeskonna loomine, kooli ürituste aastaplaan ja vastutusvaldkondade jagamine. Direktor Ginaga anti stardipauk uue arengukava loomisele.
Muidugi ei unustatud ka hilisõhtust uute liikmete ristimist, tiimi liitvaid seltskonnamänge ja süüa meie enda valmistatud kooke.

Mairi Grossfeldt, huvijuht

 

2022/2023 õa

22.-23. mail võttis õpilasesindus VÕLV taaskord oma õppeaasta tegemised kokku kevadises Tuksi laagris

Lisaks aasta kokkuvõtetele ja eneseanalüüsile pandi paika uue õppeaasta tegevusplaan ning tähelepanu keskmes oli õppekava muutmine. Otsustati liituda EÕELiga ja valiti VÕLVi esindaja hoolekogusse. Loomulikult nauditi ka päikest ja enda valmistatud kooke.

Laagri raamiks anti välja kolleegipreemiad:

VÕLVi Teemant (VÕLVi põhiväärtus: kvaliteetne tulemus) – autoriteet isiklike kõrgekvaliteetsete tulemuste läbi. Täpne, korrektne ja väsimatu. Ja VÕLVi Silmad (märkamine) – märkab tunnustada, abistada, kitsaskohti ja heategusid – Karoliina Lääne

VÕLVi Magister (asjatundlikkus) – autoriteet asjakohaste teadmiste läbi, hea nõu teadja ja jagaja. Ja VÕLVi Hõbehuul (räägi inimestega!) – jutul on väärtust ja sisu, räägib õigel ajal õiges kohas õiget juttu – Elisabeth Sild

VÕLVi Raudnael (koostöö) – hinnatuim partner, kellega koostöö on rõõmus, lihtne ja tulemuslik. Hea meeskonnatöö liige, kelle peale võib alati kindel olla – Matteus Kalda

VÕLVi Käivitaja (initsiatiiv) – üllataja uute ideede ja pealehakkamisega – Angela Meeles

VÕLVi Säde (entusiasm) – silmasäraga väljakutsete tervitaja, põlemisega ülesannete lahendaja, entusiasmiga nakataja – (teist aastat järgemööda) Luise Türnpu

Lisaks tiitliomanikele paistsid õppeaasta jooksul eriliselt silma veel Sander Põldmaa, Ott-Rasmus Grigorenko, Lisandra Sommerman, Märt Õiglas, Ralf Lamp, Margret Karm ja Markus Põru.

Mairi Grossfeldt, huvijuht

 

Kohtusid kõikide „Aasta kooli“ tiitliga pärjatud õpilasesinduste liikmed ja huvijuhid

Tegime ajalugu: Tallinna 32. keskkoolis kohtusid kõikide „Aasta kooli“ tiitliga pärjatud õpilasesinduste liikmed ja huvijuhid.

Tutvusime ja tutvustasime oma koole. Päev lõppes tulevikku vaatavate aruteludega. Ühine retk alaku!

Aitäh 32. keskkooli aktiivile projekti ellukutsumise ja korraldamise eest!

Mairi Grossfeldt, huvijuht

 

Kohtusid LÜGi ja Loksa Gümnaasiumi õpilasesindused

3. veebruaril kohtusid meie võlvikad ja Loksa Gümnaasiumi õpilasesindused. Tutvustati tegutsemispõhimõtteid ja jagati kogemusi. Ei puudunud ka koolituur ja pilguheit minevikku.

Mairi Grossfeldt, huvijuht

 

Koostööprojekt LÜGi ja Tallinna 32. keskkooli vahel

11. oktoobril sai alguse koostööprojekt LÜGi ja Tallinna 32. keskkooli vahel. Projektiga on peamiselt seotud aktiivide liikmed ja huvijuhid.

Esimene kohtumine toimus Tallinna 32. keskkoolis – tutvuti kooliga, jagati kogemusi ja jälgiti Playbox´i korraldusprotsessi. Kokkusaamise kulminatsiooniks saigi suurejooneline ja energiast pakatav (ka korraldajate energiast!) Playbox.

Täname sooja vastuvõtu eest ning ootame juba järgmist kohtumist meie Playback Galal!

Mairi Grossfeldt, huvijuht

Fotod: Inger Karjus ja Nora Katreen Harik

 

VÕLVi laager

VÕLVi laager – mis on see müstiline koht, kus tehakse mingeid salajasi, salapäraseid asju? Seal lauldakse, mängitakse ja süüakse kooki? Seda küll, aga üle kõige sünnib just seal unikaalne, tahet täis ja äge VÕLV, kes teevad kõik endast oleneva, et Läänemaa Ühisgümnaasiumi kooliperel tuleks ka see aasta tore ja teguderohke! Oleme valmis!

Elise Tilk, 12.H klass

 

2021/2022 õa

VÕLVi kevadine laager

23.-24. mail võttis VÕLV taaskord oma õppeaasta tegemised kokku kevadises Tuksi laagris. Lisaks aasta kokkuvõtetele ja eneseanalüüsile pandi paika uue õppeaasta tegevusplaan ning tähelepanu keskmes oli õpilaste puudumiste vähendamine. Loomulikult nauditi ka päikest ning veedeti koos mõnusalt aega.

Laagri raamiks anti välja kolleegipreemiad:

VÕLVi Magister (asjatundlikkus) – autoriteet asjakohaste teadmiste läbi, hea nõu teadja ja jagaja – Marie Keldrima

VÕLVi Teemant (kvaliteetne tulemus) – autoriteet isiklike kõrgekvaliteetsete tulemuste läbi. Täpne, korrektne ja väsimatu – Anastasia Nevski

VÕLVi Raudnael (koostöö) – hinnatuim partner, kellega koostöö on rõõmus, lihtne ja tulemuslik. Hea meeskonnatöö liige, kelle peale võib alati kindel olla – Erko Puskar

VÕLVi Käivitaja (initsiatiiv) – üllataja uute ideede ja pealehakkamisega – Ralf Lamp

VÕLVi Silmad (märkamine) – märkab tunnustada, abistada, kitsaskohti ja heategusid – Rahel Aurelia Strauss

VÕLVi Hõbehuul (räägi inimestega!) – jutul on väärtust ja sisu, räägib õigel ajal õiges kohas õiget juttu – Liisa Lehtla

VÕLVi Säde  (VÕLVi põhiväärtus: entusiasm) – silmasäraga väljakutsete tervitaja, põlemisega ülesannete lahendaja, entusiasmiga nakataja – Luise Türnpu

Lisaks tiitliomanikele paistsid õppeaasta jooksul eriliselt silma veel Elisabeth Sild, Rasmus Kuslap, Märt Õiglas, Matteus Kalda, Elis Tamm ja Karoliina Lääne.

 

VÕLVi laager

Juba mitmendat aastat järjest sõitis õpilasesindus VÕLV terves koosseisus Tuksi laagrisse. Seekord tehti kooliaasta tegevuskava avapauk 16.-17. septembril. Alustuseks võeti hoolimata külmale sügisilmale kõik uued tulijad soojalt vastu tutvumis- ja tiimiülesannetega ning õhtu lähenedes seletati üle nii kooli kui ka VÕLVi reeglid. Paika pandi eesseisva õppeaasta plaan ja igaühele jagati ära ülesanded, mis toa elevusega täitsid. Naeratuse tõi nii mõnelegi näole vanade VÕLVi tegelaste (aka legendide) ootamatu külastus. Õhtu lõpetas traditsiooniline uute pühitsemine ja koogisöömine. Sisuka päeva pingeid sai maandada öödiskol.

Luise Türnpu, 11.H õpilane

 

2020/2021 õa

VÕLVi-aasta kokkuvõtted

Õpilasesinduse VÕLV õppeaasta kokkuvõtete tegemise laagripäevast võttis suure ajaampsu kooli arengukava. Laagri i-le pani aga piduliku täpi kolleegipreemiate väljaandmine:

VÕLVi Teemant (autoriteet isiklike kõrgekvaliteetsete tulemuste läbi; täpne, korrektne ja väsimatu) – Marlene Schwindt

VÕLVi Magister (autoriteet asjakohaste teadmiste läbi, hea nõu teadja ja jagaja) – Hanna Pähn

VÕLVi Raudnael (hinnatuim partner, kellega koostöö on rõõmus, lihtne ja tulemuslik; hea meeskonnatöö liige, kelle peale võib alati kindel olla) – Mattias Metsalu

VÕLVi Käivitaja (üllataja uute ideede ja pealehakkamisega) – Elisabeth Sild

VÕLVi Silmad (märkab tunnustada, abistada, kitsaskohti ja heategusid) – Merel Keldrima

VÕLVi Hõbehuul (jutul on väärtust ja sisu, räägib õigel ajal õiges kohas õiget juttu) – Kaarel Metssalu

VÕLVi Säde (silmasäraga väljakutsete tervitaja, põlemisega ülesannete lahendaja, entusiasmiga nakataja) – Katarina Sits

Mairi Grossfeldt, huvijuht

 

VÕLVi 2020/2021 õppeaasta stardipauk ehk sügisene koolituslaager Tuksis

7. septembril alustas VÕLV uut kooliaastat traditsioonilise koolituslaagriga Tuksis. Kohal oli nii uusi tulijaid kui ka vanu olijaid ning üheskoos pandi paika alanud kooliaasta plaan. Lõpule viidi mahukas sisehindamise protsess ning arutati Haapsalu noorte probleeme ja kitsaskohti. VÕLVi uut koosseisu lähendasid meeskonnatöö ja strateegiamängud ning kambavaim puges iga võlvika südamesse. Ära ei jäänud ka kõikide värskete tulijate liikmeks vannutamine ja hilisõhtune koogisöömine.

Elisabeth Sild, 10.H õpilane

 

2019/2020 õa

VÕLVi-aasta kokkuvõtted

1.-2. juunil võttis meie õpilasesindus VÕLV tänavuse omapärase õppeaasta tegemised taas kokku Tuksis.

Aeg möödus töiselt – analüüsiti toimunud üritusi, arutleti e-õppe miinuste ja plusside üle ning tehti grupitöid. Paika pandi saabuva kooliaasta ürituste kuupäevad ning arutati tekkinud kitsaskohti. Muidugi jäi aega ka pisut lõbutseda. Laagrit saatsid korvpalli täpsusvisked, hilisõhtul söödi koos kooki ning mängiti emotsionaalset „Hundimängu“.

Laagri raamiks anti välja kolleegipreemiad:

VÕLVi Magister (autoriteet asjakohaste teadmiste läbi, hea nõu teadja ja jagaja) – Siim Luiga

VÕLVi Teemant (autoriteet isiklike kõrgekvaliteetsete tulemuste läbi; täpne, korrektne ja väsimatu) – Siim Luiga

VÕLVi Raudnael (hinnatuim partner, kellega koostöö on rõõmus, lihtne ja tulemuslik; hea meeskonnatöö liige, kelle peale võib alati kindel olla) – Katarina Sits

VÕLVi Käivitaja (üllataja uute ideede ja pealehakkamisega) – Siim Luiga

VÕLVi Silmad (märkab tunnustada, abistada, kitsaskohti ja heategusid) – Rasmus Valdmann

VÕLVi Hõbehuul (jutul on väärtust ja sisu, räägib õigel ajal õiges kohas õiget juttu) – Kaarel Metssalu

VÕLVi Säde (silmasäraga väljakutsete tervitaja, põlemisega ülesannete lahendaja, entusiasmiga nakataja) – Maria Palk

 Marie Keldrima, 10.H õpilane

 

Võlvi laager

5. septembril sõitis meie õpilasesindus VÕLV taaskord Tuksi laagrisse uut õppeaastat planeerima.

Tärkava sügise saatel räägiti üle kooli kodukord ja arutleti selle muudatuste üle, tutvustati uutele liikmetele VÕLVi töökorraldust ja kooli traditsioone. Nagu iga õppeaasta alguses, pandi paika ürituste plaan ja jagati vastutusvaldkonnad. Imelise stardipaugu hoogsaks tegutsemiseks andis Kai Tarmula, kes viis läbi motivatsiooni ja meeskonnatöö koolituse.

Muidugi ei unustatud ka hilisõhtust uute liikmete ristimist, tiimi liitvaid seltskonnamänge ja süüa meie enda tehtud kooke.

Lydia Rüütel, 10.S õpilane, Mairi Grossfeldt, huvijuht

 

2018/2019 õa

VÕLVi laager

30.-31. mail sõitis meie õpilasesindus VÕLV taaskord Tuksi metsade vahele laagrisse tänavust õppeaastat kokku võtma. Päikeselise kevadilma saatel analüüsiti kooli kodukorda, arutleti muudatuste üle ja eesmärgistati järgnevat kooliaastat ning tehti hulganisti grupitöid. Töise meeleolu kõrval aga ei unustatud ka lõbu ja lusti – toimus traditsiooniline fotokonkurss, kirjutati üksteisele laule ning hilistel õhtutundidel maiustati isetehtud kookidega.

Nagu igakevadiseks traditsiooniks on kujunenud, anti välja ka kolleegipreemiad:

VÕLVi Magister (autoriteet asjakohaste teadmiste läbi, hea nõu teadja ja jagaja) – Gert Käsk

VÕLVi Teemant (autoriteet isiklike kõrgekvaliteetsete tulemuste läbi; täpne, korrektne ja väsimatu) – Emma Katariina Paajanen

VÕLVi Raudnael (hinnatuim partner, kellega koostöö on rõõmus, lihtne ja tulemuslik; hea meeskonnatöö liige, kelle peale võib alati kindel olla) – Siim Luiga

VÕLVi Käivitaja (üllataja uute ideede ja pealehakkamisega) – Katarina Sits

VÕLVi Silmad (märkab tunnustada, abistada, kitsaskohti ja heategusid) – Viktoria Joonasing

VÕLVi Hõbehuul (jutul on väärtust ja sisu, räägib õigel ajal õiges kohas õiget juttu) – Siim Luiga

VÕLVi Säde (silmasäraga väljakutsete tervitaja, põlemisega ülesannete lahendaja, entusiasmiga nakataja) – Maria Palk

Lisaks tiitliomanikele paistsid õppeaasta jooksul eriliselt silma veel Anette Marilin Villand (VÕLVi Sädeme nominent), Johanna Liiv (VÕLVi Hõbehuule nominent), Joosep Altmets, Rasmus Valdmann, Mario Konks ja Karmo Einmann.

Tähelepanuväärne on see, et VÕLVi Raudnaela tiitlile kandideeris kokku 14 inimest – see räägib tugevast tiimist ja ägedatest tiimikaaslastest, kellele saab kindel olla.

Johanna Liiv, 12.H õpilane

 

Õpilasesinduse VÕLV koolituslaager

VÕLV andis uuele õppeaastale stardipaugu Tuksi koolituslaagris 6.-7. septembril 2018. Nende imelise kahe päeva jooksul looduses võeti vastu uued võlvikad, pandi paika ürituste aastaplaan, arutleti kooli põhiväärtuste ja muu olulise üle. Aasta tuleb erakordselt sündmusterohke ja mis aga muud, kui vaim valmis panna! Peatselt on kümnendikele algamas Sinilinnu-aeg ja kampaaniamöllu stardivad monarhikandidaadid.

Maria Palk, 11.M õpilane

Fotod: Rasmus Valdmann

   

 

2017/2018 õa

VÕLVi laager

28.-29. mail võttis taaskord meie õpilasesindus VÕLV oma õppeaasta tegemised kokku kevadises Tuksi laagris. Lisaks aktiivsetele vestlusringidele, grupitöödele ja eneseanalüüsile nauditi päikest ning veedeti koos mõnusalt aega. Koos arutati uue õppeaasta ürituste üle ning tähelepanu keskmes oli õpilaste puudumiste vähendamine. Töömeeleolus ei kadunud ära ka lustimine – hilistel õhtutundidel söödi koos kooki ning hommikul äratati võlvikad üles sireeni saatel, millele järgnes hommikuvõimlemine.

Laagri raamiks anti välja kolleegipreemiad:

VÕLVi Magister (autoriteet asjakohaste teadmiste läbi, hea nõu teadja ja jagaja) – Hanna-Liina Salumets

VÕLVi Teemant (autoriteet isiklike kõrgekvaliteetsete tulemuste läbi; täpne, korrektne ja väsimatu) – Anette Lunev

VÕLVi Raudnael (hinnatuim partner, kellega koostöö on rõõmus, lihtne ja tulemuslik; hea meeskonnatöö liige, kelle peale võib alati kindel olla) – Marko Maisalu ja Kaarel Koit

VÕLVi Käivitaja (üllataja uute ideede ja pealehakkamisega) – Siim Luiga

VÕLVi Silmad (märkab tunnustada, abistada, kitsaskohti ja heategusid) – Liivia Lints

VÕLVi Hõbehuul (jutul on väärtust ja sisu, räägib õigel ajal õiges kohas õiget juttu) – Gert Käsk

VÕLVi Säde (silmasäraga väljakutsete tervitaja, põlemisega ülesannete lahendaja, entusiasmiga nakataja) – Hanna-Liina Salumets

Lisaks tiitliomanikele paistsid õppeaasta jooksul eriliselt silma veel Emma Katariina Paajanen, Johanna Liiv, Anette Marilin Villand ja Viktoria Joonasing.

Hanna-Liina Salumets, 12.H õpilane, monarh

   

 

Õpilasesinduse VÕLV laager

Alanud on värske õppeaasta ning vaim tuleb valmis panna uuteks tegemisteks. Selleks kogunes meie õpilasesindus VÕLV 7.-8. septembril jälle Tuksi. Kuigi ilm juhtus olema küllaltki vihmane, ei heidutanud see meeleolu. Koos tervitati uusi aktiviste ja arutati üle eelmise kooliaasta lõpus esile kerkinud probleemid. Samuti pandi paika käesoleva aasta ürituste plaan, esimesena selles saabumas Sinilinnu nädal kümnendike auks. Stardipauku tulid kaema ka mitmed VÕLV-i vilistlased ning nagu traditsioonile kohane, lõpetati seegi kord koosviibimine ühise koogiralliga.

Lisett Loderaud, 12.M õpilane

     

 

2016/2017 õa

VÕLVi 2017 kevadised kokkuvõtted

Traditsiooniliselt võttis VÕLV 2016/17 õppeaasta kokku Tuksis. Laager toimus 29.-30. mail. Õhkkond oli töine, sõnakas ja sisutihe, arutlusi jätkus lausa südaöösse.

Ürituste ja tegevuste analüüs kulmineerus VÕLVi Aasta teo valimisega. Ülekaalukalt võitsid Playback Show ja Mingi Muusika Üritus. Suuremat tähelepanu pälvisid veel perioodihinnetes lubatud puudulike arvu vähendamine, kümnendike kaasamise- ja helkuriprojekt.

Samuti anti välja kolleegipreemiad:

VÕLVi Säde  (VÕLVi põhiväärtus: entusiasm) – silmasäraga väljakutsete tervitaja, põlemisega ülesannete lahendaja, entusiasmiga nakataja – Hanna-Liina Salumets

VÕLVi Magister (asjatundlikkus) – autoriteet asjakohaste teadmiste läbi, hea nõu teadja ja jagaja – Andree Prees

VÕLVi Teemant (kvaliteetne tulemus) – autoriteet isiklike kõrgekvaliteetsete tulemuste läbi. Täpne, korrektne ja väsimatu – Britta Sool

VÕLVi Raudnael (koostöö) – hinnatuim partner, kellega koostöö on rõõmus, lihtne ja tulemuslik. Hea meeskonnatöö liige, kelle peale võib alati kindel olla – Jasper Vimm

VÕLVi Käivitaja (initsiatiiv) – üllataja uute ideede ja pealehakkamisega – Denis Salihov

VÕLVi Silmad (märkamine) – märkab tunnustada, abistada, kitsaskohti ja heategusid – Rahel Elisabeth Toffer

VÕLVi Hõbehuul (räägi inimestega!) – jutul on väärtust ja sisu, räägib õigel ajal õiges kohas õiget juttu – Andree Prees

Lisaks tiitliomanikele paistsid õppeaasta jooksul eriliselt silma veel Martin Nerman, Marko Maisalu, Sandra Saarniit, Carmen Korjus ja Anette Lunev.

Mairi Grossfeldt, huvijuht

   

 

Õpilasesinduse VÕLV laager

VÕLVi seltskond käis tööaastat käivitamas taas Tuksi laagris, mis toimus 7.-8. septembril. Laagrit alustati tavapärase küsimuseringiga „Mida sina oled valmis panustama?“ ning seejärel tutvuti uute liikmetega. Peale seda algas töö rühmades. Et rühmad rohkem koostööaltid oleksid, korraldati „sisseelamiseks“ fotojaht. Siis läks tööks – arutati erinevaid teemasid alustades kooli kodukorrast ja traditsioonide planeerimisest, lõpetades monarhi valimise süsteemi muutmise ettepanekutega. Hiljem korraldasid LÜGi Aukoja liikmed vahva meeskonnamängu ning õhtu lõppes vägagi magusalt – koogi söömisega. Mõneti oli tegu patustamisega, sest söömisega alustati pool üks öösel… kõigepealt töö ja siis lõbu…

Järgmisel päeval tegime kokkuvõtteid ja asusimegi bussiga teele tagasi Haapsalu poole.
Tundub huvitav? Liitu sinagi VÕLViga ning sul on au sellest ja paljustki veel osa saada!

Andree Prees, 12.R õpilane

VÕLVi laager  VÕLVi laager VÕLVi laager VÕLVi laager  VÕLVi laager VÕLVi laager VÕLVi laager

 

VÕLVi laager

VÕLV võttis 24.-25. mail 2016 oma õppeaasta kokku taas Tuksis. Lisaks kokkuvõtetele, sündmuste ja eneseanalüüsile, VÕLVi põhimääruse ja kooli arengukava asjalikkusele tegeleti omaloominguga ja lahendati mõnusas päikesepaistes meeskonnatöö ülesandeid.

Muu hulgas toimus tunnustamine ja anti välja kolleegipreemiad. Kolleegipreemiate nimed ja seletused moodustusid lähtuvalt VÕLVi põhiväärtustest:

VÕLVi Säde  (põhiväärtus: entusiasm) – silmasäraga väljakutsete tervitaja, põlemisega ülesannete lahendaja, entusiasmiga nakataja – Maarja Konrad

VÕLVi Magister (asjatundlikkus) – autoriteet asjakohaste teadmiste läbi, hea nõu teadja ja jagaja – Siim Jürise

VÕLVi Teemant (kvaliteetne tulemus) – autoriteet isiklike kõrgekvaliteetsete tulemuste läbi. Täpne, korrektne ja väsimatu – Brita Kaljuvere

VÕLVi Raudnael (koostöö) – hinnatuim partner, kellega koostöö on rõõmus, lihtne ja tulemuslik. Hea meeskonnatöö liige, kelle peale võib alati kindel olla – Kaarel Koel

VÕLVi Käivitaja (initsiatiiv) – üllataja uute ideede ja pealehakkamisega – Grete Lehemaa

VÕLVi Silmad (märkamine) – märkab tunnustada, abistada, kitsaskohti ja heategusid – Kertu Ilves

VÕLVi Hõbehuul (selleaastane juhtlause: räägi inimestega!) – jutul on väärtust ja sisu, räägib õigel ajal õiges kohas õiget juttu – Andree Prees

Lisaks seitsmele tiitliomanikule paistsid lõppeval õppeaastal eriliselt silma veel Hanna-Liina Salumets, Liivia Lints, Sandra Saarniit, Britta Sool, Carmen Korjus ja Rahel Elisabeth Toffer.

Mairi Grossfeldt, huvijuht

VÕLVi laager VÕLVi laager   VÕLVi laager   VÕLVi laager  VÕLVi laager VÕLVi laager

 

VÕLVi aasta on alanud!

Läänemaa Ühisgümnaasiumi aktivistid olid 10.-11. septembril 2015 Tuksi metsades, aga mitte seenel, vaid kooliaasta lõbusama poole korraldamise asjus. Kaks päeva värskes õhus möödusid väga toredate mõtete ja paljude ideedega. Kavandatud aasta tuleb teguderohke, sündmusterikas ja põnev. Avage meeled ja pange vaim valmis!

Grete Lehemaa, Maarja Konrad

VÕLV 2015 Puukallistajad VÕLV 2015 Räägi inimestega Võlv 2015

 

VÕLVi laager

VÕLV võttis 22.-23. mail 2015 oma õppeaasta kokku taas Tuksis. Lisaks kokkuvõtetele, sündmuste analüüsile, VÕLVi põhimääruse ja kooli arengukava asjalikkusele tegeleti omaloominguga ja lahendati mõnusas päikesepaistes meeskonnatöö ülesandeid. Jagati välja ka poolaastatöö-preemiad.

Kogu õppeaasta silmapaistvamad võlvikad: Karina Kirs, Siim Jürise, Anita Rotberg, Grete Lehemaa, Kaspar Sirel, Paula Palmiste, Kaarel Koel, Kaupo Muuli, Regina Lukk ja Ana Laura Kaasik.

Võlvi laager Tuksis Võlvi laager Tuksis

Võlvi laager Tuksis Võlvi laager Tuksis

 

Õpilasesinduse VÕLV koolituslaager

15.-16. septembril 2014 tegeles õpilasesindus Tuksis oma põhikirja, kooli kodukorra ja õppeaasta sündmuste kalendriga.  Alustati ka uue monarhi valimiskampaania korraldamisega. Kandidatuuri saab üles seada 28. septembrini. Monarhi valimisaeg algab 3. oktoobril ning VÕLVi juht valitakse õpilaskonna ja õpetajate poolt hääletamise teel.

VÕLVi koolituslaager VÕLVi koolituslaagerVÕLVi koolituslaagerVÕLVi koolituslaagerVÕLVi koolituslaagerVÕLVi koolituslaager

VÕLVi laager

8.-9. mail 2014 toimus Tuksis õpilasesinduse VÕLV laager. Põhieesmärgiks olid esimese tegutsemisaasta kokkuvõtted. Lisaks arutleti kooli põhiväärtuste ja tunnuslause üle ning vaadati läbi mitmete ettepanekute juba järgmisesse õppeaastasse.

VÕLV TuksisVÕLV Tuksis

VÕLV Tuksis VÕLV Tuksis

VÕLV Tuksis

keyboard_arrow_up