close

Kontakt

Läänemaa Ühisgümnaasium

F. J. Wiedemanni 15, 90503 Haapsalu

kool(at)lyg.edu.ee

Direktor Ain Iro ain.iro(at)lyg.edu.ee 5624 2580

Vastuvõtuaeg teisipäeviti 15.00-18.00 eelkokkuleppel

Juhiabi Katrin Seppel katrin.seppel(at)lyg.edu.ee 5624 2581

Õppealajuhataja Viire Hints viire.hints(at)lyg.edu.ee 5624 2582

Majandusjuht Mati Hunt mati.hunt(at)lyg.edu.ee 5624 2583

IT administraator Henry Viiret henry.viiret(at)lyg.edu.ee

Koolipsühholoog-õppenõustaja Annika Rouhiainen annika.rouhiainen(at)lyg.edu.ee 5624 2584

Huvijuht Mairi Grossfeldt mairi.grossfeldt(at)lyg.edu.ee 5624 2585

Raamatukoguhoidja Anneli Ilves anneli.ilves(at)lyg.edu.ee 5624 2586

Kooli muuseum Kalle Lõuna kalle.louna(at)lyg.edu.ee

 

keyboard_arrow_up