Õpilasfirmad

2023-2025

2021/2022. õppeaastal Läänemaa Ühisgümnaasiumi õpilasfirmad

Õpilasfirma KäKo

Liikmed: Ralf Lamp, Ott Rasmus Grigorenko, Lisandra Sommerman ja Margret Karm (10.M).

Meie firma ideeks on toota käepäraselt kompaktseid kontori- ja koolitarvete komplekte. Ehk kõik ühes ese, mida on kerge kaasas kanda ning milles on igal asjal oma kindel koht, et vältida väikeste koolitarvikute pidevat kaotamist. KäKo on mõeldud absoluutselt kõigile, kes kasutavad oma töös igapäevaselt vajaminevaid kontoritarbeid (pastapliiats, harilik, kustukumm, joonlaud, käärid, akupank jne).

Facebook ÕF KäKo; Instagram @ofk2ko; e-post ofk2ko@gmail.com

Õpilasfirma Plantox

Liikmed: Janar Voorel, Martin Toomsalu, Oliver Laasik, Jan-Erik Niit ja Karlis Lõps (10.M).

Toote kirjeldus: erineva disainiga taimekastid nii toa- kui ka välitingimustes kasutuseks. Tooteid saab tellida varsti lehelt plantox.ee.

Facebook ÕF Plantox; Instagram @of_plantox; e-post of.plantox@gmail.com

Õpilasfirma Keep-OK

Liikmed: Kristiina Kimsto (10.S), Getrud Kõiveer, Margetta Pajuste ja Daniel Kuldmeri (10.LR)

Toode: ranna- ja matkakomplekt. Kujutab endast hommikumantlit ja/või saunalina ja/või seljakotti.

Tel 5368 3134; e-post opilasfirmakeepok@gmail.com

Õpilasfirma LEBO

Liikmed: Kristofer Kattel, Romet Serov, Markus Rafael Kalda (10.M), Jose Benitez Montenegro (10.H).

Toodame ripptoole ning oleme võimalikult “rohelised” (palju taaskasutust). Kõik valmib käsitööna.

Tooteid on võimalik ka tellida, kirjutades meile privaatselt sõnum.

Facebook Lebo; Instagram @lebo.of; e-post lebohandcraft@gmail.com

Õpilasfirma Ehtke

Liikmed: Dagmar Toffer, Krisella Aurelia Söderholm, Kleer Jaani ja Sille Kolga (10.H).

Disainime ja kujundame puidust kaste. Esimese toote foto lisame siia kõigile vaatamiseks! Meie tooteid saab osta meile kirjutades.

Facebook ÕF Ehtke; Intsagram @of_ehtke;

Õpilasfirma HALG

liikmed: Laura Emilia Koort (10.S), Helena Kase, Girtel-Helena Alaküla ja Alexis Rebane (10.M).

Toodame lihtsaid ja ilusaid puidust ning teistest pärlitest valmistatud kaelakeesid ja kõrvarõngaid.

Instagram @of_halg

Õpilasfirma PawTag

Liikmed: Mart Villem Kelner (10.H), Mariin Sinimeri ja Brianna Lepplaid (10.S),  Rivo Tüksammel ja Hugo Juurik (10.M).

Toodame nutikaid koduloomade nimesilte QR-koodiga, millelt saab looma kohta infot lugeda. Meiega saab kontakteeruda ja ka oste teha meie Instagrami konto kaudu.

Instagram @of_pawtag

Õpilasfirma Loovus

Liikmed: Reelika Ormus (10.S), Keijo Vasar (10.LR),  Mai-Liis Vikman ja Jasper Klippberg (10.H).

Toodame päevikustiilis märkmikke, mida oleme kujundanud meile omapärase nägemuse järgi.

Facebook ÕF Loovus; Intsagram @of.loovus; e-post of.loovus@gmail.com

keyboard_arrow_up