close

Õpilasfirmad

E
T
K
N
R
L
P
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Praegune kuupäev
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

2020/2021. õppeaastal on Läänemaa Ühisgümnaasiumis õpilasfirmade tegemise vastu huvi tohutult tõusnud, ettevõtjaid on rohkem kui kunagi varem. 2020. aastal on kõik teistmoodi, samuti ka õpilasfirmade võimalused ennast turundada ja teha müügitööd. Kuna laadad jäävad üle Eesti pidevalt ära, toimub meie enda koolisisene õpilasfirmade laat 4. detsembril kooli aulas, kus on võimalik soetada meie kooli õpilasfirmade tooteid ja nendega tutvuda.

ÕF Fabrec

Oleme ÕF Fabrec koosseisus Martha Aavisto, Lota Kuusmann ja Viktorija Medkova. Õpilasfirma Fabrec tegeleb pinalite, kotikeste ja padjakatete õmblemisega. Meie üheks eesmärgiks on “taaskasutus”. Valmistame kõik tooted käsitsi taaskasutatud kangast.

Facebook

E-post: lygopilasfirma@gmail.com

Tel: +372 5696 7574

 

ÕF Köer

ÕF Köer tooteks on ökotoorainetest koera maiustused. Maiustused on valmistatud banaanist, kiirkaerahelvestest ja osadele lisatud väheses koguses kaneeli. Maiustused on väiksed ja koertele suukohased. Soovitame meie toodet, sest see on ökoloogiliselt puhas ja ei ole kasutatud säilitusaineid. Oleme suured loomasõbrad ja teeme maiustusi armastusega. Toode on ka loomaarsti poolt heaks kiidetud ning loodussõbralik.

Köeri liikmeteks on Catarina Toome, Elis Keskküla, Greta-Piia Peberg, Ingrika Tuulik ja Loviise Lazarev.

Facebook

E-post: of.koer@gmail.com

Tel: +372 5845 2508

 

ÕF Noobel

Meie oleme Õpilasfirma Noobel, liikmeteks on Carl Marten Aru – tegevjuht, Aron Pähkel – turundusjuht, Kaur Robin Otsus-finantsjuht ja Karmo Koplik – tootearendusjuht. Toodame taaskasutatud materjalist erinevates suurustes ja kujudes olevaid silmailu pakkuvaid taskukohaseid kellasid. Meie eesmärgiks on luua taaskasutades kellasid, mis oleksid kaunid, erilised ning mõistliku hinnaga. Müüme oma tooteid laatadel (kaasaarvatud kooli laat), internetis ja sooviks veel ka müüa teiste ettevõtete poodides.

Instagram: of_noobel

Facebook

E-post: of.noobel@gmail.com

 

ÕF Meraki

Õpilasfirma Meraki toodab vingeid ja omapäraseid puidujääkidest lasergraveeritud kodusisustuselemente ning ehteid. Meie toodetel on palju erinevaid ja omapäraseid disaine, mis on hoole ja armastusega meie endi poolt tehtud. 🙂

Meie firma liikmed on Anni Metssalu, Saamuel Radzikovski, Märt Õiglas, Anastasiya Chertova ja Victoria Požidajeva.

Facebook

 

ÕF Wotch

Meie oleme õpilasfirma Wotch – firma, mis tegeleb seinakellade valmistamisega. Kellad on valmistatud epoksiidvaigust ja puidust ning iga kell räägib oma lugu, sest nad kõik on omamoodi erinevad. Meie tegemistega saab end kurssi viia meie facebooki lehel, instagrammis või kodulehel. Meie meeskonna liikmed: Kert Kallas, Christopher Kampmann ja Kaspar Kirsipuu.

Facebook

E-post: wotchof@gmail.com

Koduleht

 

ÕF Hoolime

Hei, meie oleme õpilasfirma Hoolime. Meie liikmed on Reio Laherand (tegevjuht), Ralf Luks (finantsjuht), Simonee Tang (tootmisjuht), Henry Lepmets (tootmisjuht) ja Anna Maria Trauser (kommunikatsioonijuht/turundusjuht). Valmistame puidust korduvkasutatavaid taimesilte lillepotti või aiamaale peenrasse. See on teistele kasulik selleks, et kui nad seemned maha panevad, teavad nad hiljem kus mida maha pandi. Teiseks tooteks teeme me unarusse jäänud kunstlilledest ja muust seesugusest materjalist uusi stiilseid ilupärgi, millega saab kauniks iga kodu.

Facebook

E-post: opilasfirmahoolime@gmail.com

 

ÕF SaltyHealth

Meie tootevalikus on nii mere- kui hiimaalajasoolaga kotikesed, mis soojendatult on vaevusi leevendava toimega. Saadaval on ka piparmündi ja kummeli lisandiga soolakotte.

Astu tervelt sügisele vastu koos looduslähedase soolakotiga!

SaltyHealth: Elis Tamm, Katrina Talving ja Grethel-Rosiine Simson

Facebook

E-post: salty.health02@gmail.com

 

ÕF PlinK

Loodust väärtustavate noortena on meie jaoks väga tähtis, et miski tarbetult raisku ei läheks ning viimselegi asjale uue elu anda saaks. Seega on meie panus jääkidest valmistatud stiilsed õlakotid, mille boonuseks on rohked ning kompaktsed sisetaskud.

Facebook

Tel: +372 5300 3442

E-post: ofplink@gmail.com

 

ÕF HOiE

Stiilsed taaskasutatud nahast valmistatud järjehoidjad. Järjehoidja siseküljel on riie ja välisküljel nahk. Järjehoidja kinnitub kahes otsas oleva magnetiga raamatulehe vahele ja ei kao nii raamatu vahelt ära. Samuti suunab järjehoidja tipp kohale, kus lugemine pooleli jäi ja hoiab seega väärtuslikku aega kokku. Toodet saab kasutada ka kirjaklambri asemel paberite koos hoidmiseks ja asjade komplekteerimiseks.

Facebook

Instagram

E-post: opilasfirmahoie@gmail.com

Tel: +372 5919 3501

 

ÕF T!lk

Meie tooteks on taaskasutatavatest materjalidest tehtud poekott. Tootele  lisab praktilisust tasku koti välisküljel. Kotti saab ka pealt kokku tõmmata, mis lisab turvalisust kaasakantavatele esemetele.

Facebook

Instagram

E-post: oftilk3@gmail.com

 

ÕF KLADE

Meie oleme õpilasfirma KLADE : Aksel Tammann (direktor), Karolin Aru (tootmisjuht), Rasmus Laherand (turundusjuht), Romel Hendrik Rautam (finatsjuht), kuid need peened ametinimetused on vaid puhas formaalsus, kuna töötame ühtse meeskonnana kõik koos iga asja kallal. Meie klade (või mapp 21. sajandi keeles) on mõeldud telefoni, akupanga, raha, paberite, vihiku, kirjutusvahendite jms kaasas kandmiseks. Klade on valmistatud nahast ja vildist ning on hoitud koos eestimaisest tammest nööpidega.

Meie toode on ideaalne kink õpetajale, kontoritöötajale, arhitektile või inimesele, kes peab eelnimetatud asju igapäevaselt kaasas tassima. Toote hind on 32 €.

Facebook

Instagram

E-post: opilasfirma.klade@gmail.com

 

ÕF SleekSheet 

Meie oleme õpilasfirma SleekSheet ning meie tooteks on korduvkasutatav linasest kangast kosmeetiline näomask. Eesmärgiks on vähendada prügi ja tuua turule rohkem korduvkasutatavaid ja/või taaskasutatavaid tooteid. Mask on sobilik nii kingituseks kui ka isiklikuks kasutuseks, et võtta aega iseendale.

Facebook

Tel: +372 5305 0388

E-post: ofsleeksheet@gmail.com

 

ÕF RealTime

Meie oleme kamp kümnendikke, majanduse, loodus-reaali ja humanitaar klassidest: Karoliina Lääne, Pärl-Marleen Sims, Helen Soo, Kaspar Nurme ja Kevin Nurme. Tegeleme puidust kalendrite tootmisega, need ei aegu nii nagu tavalised kalendrid. Meie toodetele lisavad omapära meie endi peale kirjutatud/joonistatud kaunistused.

Facebook

E-post: opilasfirma.realtime@gmail.com

keyboard_arrow_up