Ernst Enno etluskonkurss

Tänavune Lääne maakondlik Ernst Enno etluskonkurss oli pühendatud Eduard Vildele.

Gümnasistide arvestuses tegi säravaima esituse LÜGi 12H kl õpilane Elena Koit (pildil). Elena õpetaja on Tiina Brock.

Eripreemiaga märgiti žürii poolt ära 12SST kl õpilane Rivo Reinsalu ja 10M kl õpilane Lisete Ulla. Rivo ja Lisete õpetaja on Monika Undo.

Loe lähemalt Lääne Elust

Eestimaa õpib ja tänab

Haridus- ja Teadusministeeriumi veebilehel on avatud elektrooniline keskkond www.hm.ee/et/gala, mille kaudu on kõigil võimalik aprillikuu jooksul esitada tunnustamiseks parimaid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid.  

Kandidaate on võimalik esitada 11 kategoorias: lasteaiaõpetaja, klassiõpetaja, põhikooliõpetaja, gümnaasiumiõpetaja, klassijuhataja, kutseõppeasutuse õpetaja, õppejõud, suunaja, õppeasutuse juht, hariduse sõber ja aasta tegu hariduses.

Aasta klassijuhataja statuut

Aasta gümnaasiumiõpetaja statuut

Mingi Muusika Üritus

GRAND PRIX – Kelli Kibar

Kauneim armastuslaul – Martin Karu

Lavalise sära eripreemia – Merily Kisant

Mees, kes kahe jalaga maas – Siim Jürise

Lang Langi eripreemia – Raido Valgenberg

Maleva eripreemia – 11RL

Loe lähemalt Mingi Muusika Üritusest siit ja vaata pilte galeriist

Kaisa Kuusik Eesti meister laskmises

Eesti noorte meistrivõistlustel õhkrelvadest laskmises saavutas LÜGi 10H kl õpilane Kaisa Kuusik (pildil vasakul) individuaalselt II koha ja võistkondlikult tuli Haapsalu I võistkonna koosseisus Eesti meistriks.

LÜGi 11M kl õpilane Grete Sammal sai Haapsalu II võistkonna koosseisus pronksmedali.

Foto Arvo Tarmula

Loe lähemalt Läänlasest

LÜGi mälumängu võitjad

25. märtsil toimunud IV koolimälumängu võitis 11RL klass, II koht 11SST, III koht 12LM

Sarja kokkuvõttes võitis 12R (pildil alates vasakult Olari Nebokat, Ivar Pass, Marius Saak ja Tõnis Kirsipuu), II koht 11SST ja III koht 12LM

Segavolle võitjad

 LÜGi segavolle võistlustel tuli võitjaks LÜGi 1. võistkond (pildil alates tagant vasakult Ana Laura Kaasik, Johanna Nõupuu, Saskia Laitamm, Kent  Mäesalu, Bruno Põldäär, Karl Markus Mäesalu). II koha sai Noarootsi võistkond. III koht LÜGi 2. võistkond (Kristiina Peterson, Kaisa Kuusik, Elina Tammeleht, Sandra Saarniit, Greete Tikkerpuu, Andres Dobõšev-Proosväli, Karl Robert Konrad ja Egert Jakobi)