Jõuluball

20. detsembri õhtul toimub Läänemaa Ühisgümnaasiumi Jõuluball, mis on sel aastal eriti tähtederohke!

Uksed avatakse 19.30. Programm algab 20.00.

Programm on eriliselt särav, inimesed erakordselt kuulsad ja tantsuplats täis tähti.

Ballile ootame Läänemaa Ühisgümnaasiumi õpilasi (ja nende kaaslasi alates 10. klassist), kooli töötajaid ning vilistlasi.

Pileteid hinnaga 10 € on võimalik soetada 10.-19. detsembrini kooli kantseleist. (Ballipäeval piletimüüki ei toimu.)

Monarhi valimise nädal

Selle õppeaasta monarhi kandidaadid:
1. Emma Katariina Paajanen
2. Anette Marilin Villand
3. Joosep Altmets
4. Gert Käsk

Tutvu kandidaatidega siin

Näitus „7 sammu Soome-Eesti sillal“

Läänemaa Ühisgümnaasiumis võib vaadata näitust „7 sammu Soome-Eesti sillal“, mis tutvustab Soome ja Eesti vahelisi kultuurisuhteid, alates 19. sajandi lõpust, läbi 20. sajandi kuni tänapäevani.

Näituse koostasid Rein Veidemann, Henni Ilomäki ja Arja Korhonen. Näituse kujundas Jaana Kool.

Näitus on üleval LÜGi teisel korrusel kuni õppeaasta lõpuni.