Ba-Bah näitus Haapsalu Linnagaleriis

Läänemaa Ühisgümnaasiumi ja Haapsalu Kunstikooli õpilased avasid 6. märtsil kell 17 Haapsalu Linnagaleriis ühisnäituse „Ba-bah“.

Tänavune näitus keerleb teema ümber: rütm sõnades, helis, liikumises, maalis, skulptuuris.

Teoste autoreid on üle 20, kaasatud on ühisgümnaasiumi 11. klassi humanitaarsuund ning kunstikooli IV kursus koos vilistlastega.

Näitus on avatud 31. märtsini.

Ühisnäitusel „Ba-Bah“ osalevad õpilased ja juhendajad

Vaata näituse avamise pilte siit

Loe näitusest lähemalt Lääne Elust

Jõuluball

20. detsembri õhtul toimub Läänemaa Ühisgümnaasiumi Jõuluball, mis on sel aastal eriti tähtederohke!

Uksed avatakse 19.30. Programm algab 20.00.

Programm on eriliselt särav, inimesed erakordselt kuulsad ja tantsuplats täis tähti.

Ballile ootame Läänemaa Ühisgümnaasiumi õpilasi (ja nende kaaslasi alates 10. klassist), kooli töötajaid ning vilistlasi.

Pileteid hinnaga 10 € on võimalik soetada 10.-19. detsembrini kooli kantseleist. (Ballipäeval piletimüüki ei toimu.)