LÜGi koolileht Sinisulg pälvis tunnustuse Õhtulehe korraldatud koolilehtede konkursil. Korraldajate sõnul oli võistlus äärmiselt tasavägine ning parimate väljaselgitamine polnud ühtlaselt kõrge taseme tõttu žüriile kerge ülesanne.

Sisukaim koolileht oli Hugo Treffneri Gümnaasiumi õpilasleht Miilang.

Tugevatest koolilehtedest  tõsteti esile veel kuus: LÜGi Sinisulg,  Gustav Adolfi Gümnaasiumi Ausõna, Lähte ÜG Lügemik, Paide Gümnaasiumi Novus, Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi Sihker ning Tartu Waldorfgümnaasiumi Oma Allikas.

Konkursile tuli saata sellel õppeaastal ilmunud leht. Sinisule toimetus valis välja 2 numbrit – nr 21 ja nr 23. Need on loetavad ka kodulehel: Sinisulg nr 21 ja Sinisulg nr 23.

Sinisule toimetusse kuuluvad Grete Sallo, Elise Tilk, Sarah-Sofia Brock, Mia Rahel Kander, Jasper Klippberg, Miia Krips, Lotta Kärssin, Meribel Lepp, Riin Tammet, Keijo Vasar, Ines Ira.

Juhendaja on Tiina Brock.

Lehe kujundaja on Karolin Aru.