Ühine õppeprojekt sai alguse jaanuaris, mil Tallinna 32. Keskkooli õpetaja Tiina Saar võttis ühendust LÜGi 11. klassi ettevõtlusõpetaja Imbi Raudkiviga sooviga teha koostööd.

Jaanuaris ja veebruaris töötasid mõlema kooli 11. klasside majandusõpilased ühise majandusprojektiga (Vaikuse eksport) oma koolides. Kummagi kooli õpilaste rühmatööde tulemused võeti kokku ettekannetega läbi veebisilla.

4. aprillil toimus ühine koostööpäev LÜGis. Koostööpäeva teema oli Targad töökohad.

Sissejuhatuse teemasse tegi ettevõtja, Strixmarine OÜ omanik Joel Tammet.

Seejärel jaguneti kümneks segarühmaks. Õpetajad Tiina Saar ja Imbi Raudkivi selgitasid töö sisu ehk tarkade töökohtade loomist innovaatilises testipiirkonnas – Vormsil.

Peale seda asusid rühmad ettekandeid koostama. Loodud ettekannetele andsid tagasisidet Vormsi vallavanem Maris Jõgeva ja HKHK äriteenuste osakonna juhataja Merle Mäesalu.

Lisaks tutvusid õpilased koolimajaga, käisid tornis, vahetundides said osa koolimelust ning osalesid LÜGnessi rekordite võistlusel.

Vaata pildigaleriid siit