14. aprillil käis 10.M klass Tallinnas suunapäeval.

Külastati Eesti Panga muuseumi, kus Siiri Ries viis läbi Eesti Panka tutvustava loengu ja muuseumituuri.

Õpilased said peale loengu lõppu liikuda muuseumis ringi ja tegeleda interaktiivsete õppeülesannetega erinevatel teemadel, mida ka usinasti katsetati ja uuriti.

Peale pangakülastust käisid õpilased omal käel ringi ning uurisid kesklinna majandustegevusega seotud hooneid, ärisid. Tähelepanekute põhjal teeme sisukokkuvõtted tunnis.

Kell 17.00 kogunesime Estonia teatrisse ja osalesime haridusprojektis – Kuidas mõista ooperit?.  See oli ülipõnev ja tõepoolest väga-väga õpetlik. Õpilased olid aktiivsed ja osalesid aruteludes, küsisid küsimusi ja said neile ka vastused. Haridusprojekti viisid läbi ooperilauljad Aare Kodasma ja Aule Urb.

Seejärel läksime vaatama/kuulama ooperit „Romeo ja Julia“.

Vaata pildigaleriid siit