12. majandussuuna õpilaste õppepäev Tallinnas toimus 29. märtsil.

Kõigepealt külastati ASi Infotark, mida tuntakse kui Büroomaailma. Õpilastele esines huvitava ja põhjaliku ettekandega ostujuht hr Margus Ross, kes on firma üks omanikest.

Järgmine kohtumine oli Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor, kus saab õppida saab nii rakenduskõrgharidusõppe kui ka magistriõppe tasemel. Kooli tutvustas õppeprorektor Ly Hõbe koos IT-töötaja Alina Kõrgesaarega.

Pärast seda jätkus päev ettevõtja ja koolitaja Anu Ruuli loenguga, kes rääkis majandusest ja innovatsiooniprotsessidest. Anu on pikaaegne ettevõtja, Cleveron AS äriarenduse juht ja innovatsiooniprotsessi konsultant.

Viimane osa päevast oli pühendatud Ülemiste Cityle, mis on suur kompleks, kus on palju erinevaid ettevõtteid. Linnakutuuri juhtis ja õpilasi juhendas haldusjuht Kristjan Mikk.

Õppepäeva õnnestumisse andis oma panuse vilistlane Maria Palk, kes koordineeris kohtumisi Mainoris ja Ülemiste Citys.

Vaata pildigaleriid siit