16. veebruaril korraldasid 12. sotsiaalsuuna õpilased suunaaine „Elu ja tervis“ raames tervisevahetunde.

Päev algas aulas päevakava ja tegevuste tutvustamisega ning väikese virgutusvõimlemisega.

Õpilased said spordisaalis ennast proovile panna hularõnga keerutamises, hüpitsaga hüppamises ning kõverdatud kätega rippes hoidmises ja korvpalli vabavisetes.

Lindude all sai kontrollida nägemisteravust, kehakaalu ning arvutada  kehamassiindeksit. Esmakordselt korraldati käesurumisvõistlus, mille vastu oli kõige suurem huvi.

Aulas tutvustasid Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse töötajad erinevaid abivahendeid, mis mõeldud erivajadustega inimestele ning eakatele. Ratastooliga oli võimalik aja peale läbida slaalomirada.

Vaata pildigaleriid siit