8. veebruaril külastasid 10.LRS, 11.S ja 12.S õpilased Meremuuseumit ja Euroopa Elamuskeskust.

Meremuuseumis (renoveeritud Paks Margareetas) jagunesid õpilased kaheks rühmaks.

Esimese rühmaga viis tunni läbi meie vilistlane ja merendusajaloolane Teele Saar, teise rühmaga arheoloog Priit Lätti.

Mõlemal rühmal avanes võimalus tutvuda renoveeritud Paks Margareeta väljapanekuga läbi viie korruse.

Euroopa Elamuskeskuses said õpilased multimeedianäitusel rohkem teada Euroopa Liidu ja tema tegevuste kohta ja vaadata Euroopa Liidu tegevust tutvustavat lühifilmi 360° kinos.

Teoreetilisele osale järgnes matkemäng, mille käigus said õpilased interaktiivses ning mängulises vormis võimaluse jäljendada jooksul Euroopa Parlamendi liikmete tööd. Tegemist on metoodiliselt väga hästi läbimõeldud programmiga, mida toetasid tehnoloogilised abivahendid.

Loe lähemalt Meremuuseumi ja Euroopa Elamuskeskuse tegevustest siit

Vaata pildigaleriid siit