17. detsembril toimus järjekordne vahva õpilasfirmade laat Raplas, Rappeli Keskuses. Meie koolist osales Rapla laadal 17 õpilasfirmat.

Laada lõpus anti välja kõige-kõige-kõigemad auhinnad neljale õpilasfirmale, kellest kolm on LÜGi õpilasfirmad.

Parim toode

ÕF Toolik – Krisse-Liisa Mastakov (10.H), Ada Lovise Silmpärg (10.M), Kristella Ase (10.M), juhendaja Imbi Raudkivi.

Parim väljapanek

ÕF Helendus –  Anna Trynova, Svetlana Trynova, Keldi-Ketlin Mõttus, Angela Meeles (10.M), juhendaja Imbi Raudkivi.

Parim müük

ÕF LÖFFEL – Annabel Voolaid (10.LRS), Maribel Mursal (10.H), juhendaja Rea Raus.

Lisaks said eriauhinna kaks LÜGi tiimi.

MTÜ Ettevõtlusharidus Seltsi eripreemia inspireeriva tööprotsessi eest – ÕF Toolik.

Rapla Vallavalitsuse eripreemiaÕF Kroom – Oskar Pisnenko, Oliver Mark, Kaspar Plans, Robi Suder (10.M), juhendaja Imbi Raudkivi.