5.-8. detsembril toimus Soomes Tamperes uut Nordplus projekti ette valmistav projekti koordinaatorite kohtumine.

Meie koolist osalesid õpetajad Katja Mokhovikova ja Mari Kald, kes kohtusid partneritega Soomest (Tampereen yteiskoulun lukio) ja Taanist (Odsherreds Gymnasium).

Tiheda ühistöö käigus valmis taotlus planeeritavaks jätkusuutlikkuse-teemaliseks Nordplus projektiks „Sustainability – Global Problems and Local Solutions“.

Lisaks taotluse viimistlemisele kavandasime juba ka igas partnerriigis toimuvaid konverentse, millest igaüks võtab luubi alla jätkusuutlikkuse erinevad aspektid.

Fotol on projektis osalejad Tampere külje alla ehitatavat suurejoonelist kaasaegset maa-alust veepuhastusjaama vaatamas.