Humanitaarsuuna 11. klassidel on igal aastal teema, mis läbiva niidina ühendab nii loovkunsti, lavakunsti kui ka kirjanduse ja eesti keele kursusi. Sel aastal on teemaks „Jäljed“. See sai teemaks ka projektile, mille kunstiline idee ja tehniline teostus sündis loovkunstitundides ning tekstilise osa ehk luuletuste valimisega tegeleti kirjanduse tundides.

Tööd valmisid rühmatööna, millele eelnes ajurünnak. Seega alustati ideest ja vormist ning alles seejärel hakati otsima sobivaid luuletusi. Sel korral lähtus tekst kunstist. Varasemalt on olnud vastupidi – tekstidele toetudes on loodud kunstiline teostus.

Tööde esitlused olid huvitavad ja nauditavad, millest üks lõppes ka mini-performance´iga.

11.H klassi õpilaste looming on kõigile vaatamiseks ja lugemiseks välja pandud kooli raamatukogus.

Juhendajad – Tiina Brock (kirjandus) ja Karel Rahu (loovkunst)

Vaata pildigaleriid siit