20. septembril toimusid Läänemaa Ühisgümnaasiumi III olümpiamängud.

Olümpiamänge on LÜGis korraldatud iga kolme aasta tagant, et kõik lennud saaksid olümpiaharidust ja kogeda osalemisega ühtsustunnet.

Päeva alustati olümpiateemalise mälumänguga. Peale seda koguneti koolihoovi, kust kogu koolipere liikus läbi linna Haapsalu Piiskopilinnuse hoovi. Piiskopilinnuses heisati Eesti Olümpiaakadeemia lipp ja süüdati olümpiatuli.

Spordivõistluste alad vajasid väga head meeskonnatööd ja korralikku kaasaelamist. Võisteldi auto vedamises, rennipallis, käsikutega kaugushüppes, takistusraja läbimises, rehvi tõstmises ja mobiili täpsusvisetes.

Kõikide alade kokkuvõttes saavutas kõige rohkem punkte Rahamaamahar (12.MA klass), kes sai kõige ägedama klassi karika ja preemiareisi Tartusse Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse.

Vaata pildigaleriid siit

Foto Maarja Konrad