16.-19. mail külastas meie kooli Erasmus+ Job Shadowing programmi raames vahetusõpetaja Maria Borrega Hispaaniast (fotol).

Maria vaatles meie koolis erinevaid tunde, kohtus õpetajate ja õpilastega. Samuti tegi Maria meie õpilastele ülevaatliku esitluse oma kodulinna, kooli ja Hispaania haridussüsteemi kohta.

18. ja 19. mail külastasid LÜGi meie Nordplus projekti partnerid Taanist (Odsherreds Gymnasium) ja Soomest (Tampereen yhteiskoulun lukio).

Kuna 2021. aasta detsembris lõpetasid meie kolm kooli eelmise ühise Nordplus projekti väga edukalt, siis otsustasid projekti koordineerivad õpetajad, et soovivad viljakat koostööd edaspidigi jätkata. Kohtumine LÜGis oligi esimene samm uue projekti alustamiseks.

Koostöö edenes väga sujuvalt, nii et partnerkoolide esindajad panid kokku suure osa projektitaotlusest ja jagasid omavahel „koduse töö“ ülesandeid, mis jäävad järgmisteks sammudeks projekti taotluse lõpetamisel.

Loe lähemalt siit