Neljanda perioodi viimasel päeval (22.04) toimus 11.H klassi suunapäev Viljandisse, tutvumaks õppimisvõimalustega Viljandi Kultuuriakadeemias ja teatrielu korraldusega Ugala teatris. Loomulikult lõppes suunapäev humanitaarsuunale tavapärase teatrikülastusega.

Esmalt said õpilased kahte gruppi jagunenult ringkäigu kultuuriakadeemia peamajas, seejärel Vilma majas, kus sai näha puidu-, metallitöö ja rahvusliku käsitöö ja butafoori eriala õpperuume. Viimaseks jäi muusikamaja külastus, kus ühel grupil õnnestus ka Celia Roose juhendatavas individuaallaulutunnis korraks kaasa lüüa ning regilaulu laulda. Ära nähti kõik pilliklassid, lauluklassid ja salvestusruumid.

Pärast ligi kahetunnist kooliga tutvumist algasid töötoad.

Pärast lõunapausi, mille ajal tänu imeilusale ilmale saadi omapäi Viljandi linna iluga lähemalt tutvust teha, jätkus päev Ugala teatris. Tunniajane ringkäik teatrimaja tagaruumides andis põhjaliku ülevaate ühe teatri lavatagusest elust ja ühtlasi ka räägiti põhjalikult teatri ajaloost.

Päev lõppes muusikaliga “Once”, mis oli väga mõjuv oma eripärasusega.

Vaata pildigaleriid siit