10. humanitaarklassi kirjandustund toimus Haapsalu Linnagaleriis, kus praegu on üleval LÜGi ja Haapsalu kunstikooli ühisnäitus „Mängu lainel“.

10. H klassi õpilased said näituse põhjal ülevaate sellest, mis neid järgmisel aastal loovkunsti tundides ees ootab – kunst ei ole ainult kaunid pildid seintel, vaid ka näiteks kell, mille seier vaid edasi-tagasi liigub, roosa karvase materjaliga kaetud kraanikauss või suur roosa aju meenutav kast, kuhu sisse saab pugeda.

Sel korral aga olid näituse eksponaadid materjaliks, millele kirjandustund oli üles ehitatud. Oli arutlus- ja loovülesandeid, üksi- ja paaristööd. Materjali jätkunuks kauemakski kui üheks tunniks. Inspireeriv oli see igal juhul nii õpetajale kui õpilastele.

Kellel veel näitus nägemata, siis aeg seda üle vaadata on 27. märtsini.