19. novembril toimus LÜGis õpilaskonverents „Terves kehas terve vaim“, kus osalesid meie kooli valikaine „Liikumine ja tervis“ õpilastele lisaks veel õpilased kuuest Läänemaa koolist. Konverentsi moderaator oli Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi vilistlane Margus Luik, kes on kehalise kasvatuse õpetaja ja 25-kordne Eesti meister käimises.

Konverentsil rääkis Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi liikumislabori juhataja, tervisekasvatuse lektor Merike Kull erinevatest liikumisuuringutest ja liikuma kutsuva kooli eesmärgist.

Ettekanded vaheldusid aktiivsete liikumispausidega, mida koolitajad soovitasid kasutada ka erinevates koolitundides.

Tervisekonverentsil oli hea võimalus tutvustada Läänemaa põhikoolide õpilastele meie kooli uut ja põnevat tervisesuunda, mida tegid õpetajad Rea Raus ja Leelo Paju.

Loe lähemalt siit

Vaata pildigaleriid siit

Loe tervisekonverentsist ka Lääne Elust ja Haapsalu kolledži kodulehelt