LÜGist pääses Eesti parim õpilasfirma 2021 finaalvõistlusele, 24 parima hulka võistlema ÕF PlinK(fotol alates vasakult) Rebeka Villakov (10.H), Johanna Loorens (10.MA), Hanna-Liisa Viitmaa (10.H), Luise Türnpu (10.H).

ÕF Plink toodab stiilseid mööblikangajääkidest valmistatud õlakotte, mis sisaldavad erinevas suuruses taskuid.

Lõppvõistlusele kandideeris üle 60 õpilasfirma.

Tänavune Eesti parim õpilasfirma 2021 (PÕF) võistlus toimub 20.-21. mail Kultuurikatlas. Võistluse korraldaja on JA Eesti.

Kõik 24 finalisti jätkavad võistlust rahvahääletusel, hääletusplatvorm asub siin

Lisaks kandideerivad kõik finalistid ka JA Eesti toetajate poolt välja pandud eriauhindadele (parim müügistrateegia, parim toiduvaldkond, meeskonnatöö jpt). Sellest saab lähemalt lugeda siit.

Õpilasfirma juhendaja on Imbi Raudkivi.

Foto: erakogu