13. veebruaril toimus üle-eestiline virtuaalne õpilasfirmade laat. Osalenud õpilasfirmad olid laadal igaüks oma kodudes või koolides.

Õpilasfirmadel oli võimalus osaleda innovatsiooni-, reklaami- ja meediatähelepanuvõistlusel jm, milleks sai valmistuda juba enne laata. Laadashow ajal tutvustati otse-eetris neid firmade tooteid, mille ÕFid olid saatnud JA Eestile.

Kliendid said firmade tooteid osta ja nendega tutvuda läbi veebipoe, mis on aktiivne ka edaspidi. Otsetee e-poodi leiab siit

Laadal osales kokku üle Eesti 239 firmat.

LÜGist osales laadal 12 õpilasfirmat:

ÕFid Köer, Meraki, Fabrec, Wotch, Hoolime, SaltyHealth, RealTime – juhendaja õp Rea Raus

ÕFid HOiE, KLADE, SleekSheet, PlinK, Noobel – juhendaja õp Imbi Raudkivi

Nendest kolme firma tegevust tunnustati auhinnaga:

Parim müügipreemiaÕF SaltyHealth

Katrina Talving (11.H), Elis Tamm (10.MA), Grethel-Rosiine Simson (10.MA)

Parim müügipreemia – ÕF SleekSheet

Mia Mai Männiste (11.H), Marie Grete Mägi (11.LR), Evalota Masing (11.M), Lija Jegisman (11.M)

Parim müügipreemia – ÕF PlinK

Luise Türnpu (10.H), Rebeka Villakov (10.H), Hanna-Liisa Viitmaa (10.H), Johanna Loorens (10.M)