8. detsembril külastas meie kooli hea koostööpartner Taavi Ilmjärv. Taavi on Southwestern Advantage Eesti müügijuht ja osanik ning ta on mitmed aastad meie õpilastele rääkimas käinud erinevatel majanduse ja ettevõtluse teemadel. Tunni teema oli väga lai „Kuidas töötab raha?“. Taaviga kohtusid 10.MA ja 10.MS klasside majandusõpilased.

Tunnis käsitleti rahateemat ja selle erinevaid tahke – jõukuse mõistmine/tasemed, kuidas kujunevad sissetulekud, kust ja kuidas saab säästa, varad ja kohustused, kuidas kujuneb passiivne tulu, liitintress, tulud ja kulud, investeerimine jpm.

Kuna tund oli huvitav ja mitmekesine, eluliste näidetega ja kulges mõnusas õhkkonnas, jäid õpilased vägagi rahule. Nad rõhutasid peale kohtumist ka seda, et teemad olid vajalikud ja edaspidi kasulikud. Kiideti lektori väga head suhtlemisoskust, abivalmidust ning huvitavaid teemaarendusi!

Loe lähemalt siit