Haapsalu Kaubamajas toimus 12.-13. detsembril jõuluturg. Koos kohalike ettevõtjatega olid oma kaupa pakkumas ka meie kooli kümme õpilasfirmat.

Päevad oli töised, õpetlikud. Müügitööd tegid meie õpilased hoolega. Mõned firmad müüsid oma tooted laupäeval ära, seega näpistasid nad unetundidest tootmiseks aega ja see tasus muidugi jälle ära – oli huvilisi ja hulganisti ostjaid, kaubavarud vähenesid ja käive suurenes.

ÕF PlinK liikmed jätkasid tootmist ka pühapäeval kohapeal – mis pooleli jäi, tuli lõpetada ja kliendidki kiikasid töötuppa; peale selle on aeg väärtuslik ressurss, mida ei tohi raisata, sest aeg on raha! Firmadele esitati klientide poolt ka mitmeid tellimusi, mis näitab, et tooted on elujõulised, turul nõutud.

Jõuluturul osalesid õpilasfirmad: ÕF HOiE, ÕF PlinK, ÕF Köer, ÕF Noobel, ÕF Meraki, ÕF Wotch; ÕF SaltyHealth, ÕF Klade; ÕF SleekSheet ja ÕF Epoxwood.