Tänavune ettevõtlusnädal toimus 5.-9. oktoobril ja seda  korraldas SA Läänemaa ja Haapsalu Kutsehariduskeskus.

Paljude ürituste hulgas oli 6. oktoobril noortele suunatud inspiratsioonipäev. Maakonna noored kogunesid inspiratsioonikoolitusele HKHKsse, kus õpilasi suunasid ja koolitasid noored ettevõtjad Veljo Poom ja Sander Kahu TOKTOK OÜ-st.

Inspiratsiooninikoolitusele järgnes tunniajaline koolitus ettevõtlikkuse ja ettevõtluse teemadel. Seejärel toimus praktiline töötubaäriplaani koostamine ja liftikõned. Noori abistasid mentorid ja juhendajad. Päeva lõppedes esitlesid rühmad oma liftikõnesid.

LÜGist osalesid inspiratsioonipäeval 14 õpilast, kes on alustanud JA Eesti õpilasfirmade programmiga.