Neljapäeval, 28. novembril käis 11. humanitaarklass suunapäeval Tallinnas. Loodusega kooskõlastatud Arvo Pärdi keskus, ETV telgitaguste avastamine, Improteater Impeerium täis üllatusi – humanitaarid olid oma loomulikus keskkonnas.

Esimeseks peatuseks sai Laulasmaal asuv Arvo Pärdi keskus, kus arhitektuur ja omapärane hingamine tegid nii hingele kui silmale pai.

Järgmine sihtkoht oli meil ETV Telemaja. Seal tutvusime Eesti Televisiooni ajaloonäitusega ja uudistasime erinevaid stuudioid.

Viimaseks peatuspaigaks suunapäeval sai Telliskivi Loomelinnak, kus jäi vaba aega, et enne Imporoteater Impeeriumi etendust keha kinnitada ja ringi uudistada.

Vaba Laval viidi õpilased ringkäigule Urmas Vadi eksklusiivsete tekstide ja näitlejate mõttemaailma, kus vaatajate silme all sündis kogu lugu.

Vaata pildigaleriid siit