12. septembril osalesid LÜGi õpilased Türil X üle-eestilistel tuletõrjespordi mängudel kolmandat korda.

LÜGi võistkonna koosseisus võistlesid Jan Jeeberg (11.H), Katarina Sits (11.H), Robin Särg (10.M), Erko Puskar (10.M), Rasmus Kuslap (10.H) ja Eliis-Maria Koit (11.H).

Võistlus koosnes kahest osast. Esimesena tuli läbida ringteatejooks, mis õnnestus meie kooli õpilastel väga hästi ja saavutati 2. aeg. Mootorpumba hargnemise võistluses ebaõnnestus meie kooli võistkonnal voolikute ühendamine, kus kaotati palju väärtuslikku aega ning tulemuseks oli 9. aeg. Kokkuvõttes andsid kahe võistluse tulemused meile 5. koha.

Individuaalvõistlusena oli kavas konksredeliga tornijooks, kus Eliise-Maria Koit ja Katarina Sits saavutasid vastavalt aegadele 4. ja 5. koha.

Kokku võttis mängudest osa 510 õpilast üle Eesti.

Vaata pildigaleriid siit

Loe võistlusest ka Lääne Elust