18. aprillil toimus südamlik Tutipidu, mis viis meie armsad abituriendid koolitee algusesse. Päev andis võimaluse enne eksameid veel kord lapsekingadesse astuda ja nunnumeeter põhja lüüa.

Hommikul kogunesid tutipeolised „Munatantsuks“ lindude alla, seal jagunesid nad nelja lasteaia rühma.

Rühmadena läbiti neli keskust, kus oli võimalus tantsu lüüa, sinilindu voltida, sõbrale kirja kirjutada, näomaalingut saada ja oma õpetajat joonistada.

Lõpetuseks seati sammud aulasse, kus musikaalne seltskond esitas kaheteistkümnendikele meie oma kooli bändi loo „Opel” uuendatud versioonis.

Vaata fotogaleriid siit