11. majandusklassi õpilastel oli 10. aprillil teistmoodi ettevõtluse tund. Makromajanduse tunnis oli külaliseks ja läbiviijaks Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi vilistlane Meelis Orgla, kes on Tartu Ülikoolis õppinud majandust, pikaaegne ADDINOLi müügimees ja juhatuse liige ning kellel on Haapsalus pereettevõte HIOM pesumaja.

Orgla rääkis majanduse terviklikkusest, makromajanduslikest suundumustest ja toimimisest. Analüüsiti koos õpilastega majandustsüklite toimemehhanisme (buum, kriis jne), keskpankade seost intressipoliitikaga, inflatsiooni ja deflatsiooni kujunemist, kinnisvara- ja hüpoteeklaenude mõju, mis on majandusteadus ja mis on äri, mis on finantsinstrumendid jpm.

Õpilaste eelneval soovil peatus lektor ka aktsiatesse investeerimise ja aktsiatega kauplemise teemadel.