Sellel õppeaastal on LÜGi 10. klasside seas neli õpilasfirmat. Alates septembrist on nad teinud palju tööd ja näinud vaeva enda toodete valmistamisega.

22. detsembril osalesid kõik firmad õpilasfirmade laadal Raplas.

Õpilasfirma TaimTime toodab kellaga lillepotte. Firmasse kuuluvad Marlene Schwindt, Merilyn Tüür, Anita Raag ja Liisi Sillat 10.M klassist.

Veekindlaid sadulakatteid tootvasse õpilasfirmasse Saddlehat kuuluvad Kaspar Kohtring ja Marko Kütt (mõlemad 10.M) ning Eric Mathias Hein (10.S).

Õpilasfirma Amytabags toodab riidest kotte. Firmasse kuuluvad Karita Lingkreim ja Amanda Marie Paajanen (mõlemad 10.H).

Kaablikinnitusi tootvasse õpilasfirmasse CableClip kuuluvad Martin Noot (10.LR), Jan Jeeberg ja Sander Kollom (mõlemad 10.H) ning Markus Mursal (10.S).