26. jaanuaril toimus LÜGis piirkondlik emakeeleolümpiaad 9.-12. klasside õpilastele.

10. klasside õpilaste arvestuses võitis I koha Kärt Kurisman (10.LR) ja II koha sai Märten Matthias Rääli (10.LR). Mõlema õpetaja on Maret Järveots.

11. klasside õpilaste seas võitis Jarita Maaria Rintamäki (11.M, õp Monika Undo). II koha sai Johanna Liiv (11.H, õp Tiina Brock) ja III koha Laura Lazarev (11.LR, õp Maret Järveots)

12. klasside õpilaste arvestuses võitis 12.M õpilane Piia Tomingas. II koha sai Kertu Kiivit (12.R) ja III koha Kristjan Kaljuvee (12.R). Piia õpetaja on Monika Undo, Kertu ja Kristjani õpetaja Maret Järveots.

Fotol alates vasakult võitjad Jarita Maaria Rintamäki, Piia Tomingas ja Kärt Kurisman