15. ja 16. märtsil olid LÜGis keeltepäevad, mille raames toimus kaks huvitavat üritust: vene romansside kontsert ja võõrkeeltemängu teatejooks.

Kolmapäeval lauldi venekeelseid romansistiilis laule ning esitati instrumentaalpalasid. Peale LÜGi õpilaste oli esinejaid Haapsalu Põhikoolist, Noarootsi Gümnaasiumist ja Tallinna Lasnamäe Vene Gümnaasiumist.

Neljapäeval toimus LÜGis võõrkeeltemängu teatejooks. Koolimajas oli 11 jaama, kus 6-liikmelised võistkonnad lahendasid erinevaid põnevaid ülesandeid.

Võõrkeeltemängu teatejooksu võitis 12.M võistkond koosseisus Britta Sool, Margit Paat, Aimar Alton, Andres Dobõšev-Proosväli, Fred Saarmäe ja Sander Pihlak. II koha sai 11.M ja III koha 11.R klassi esindus.

Loe kontserdist ja võõrkeeltemängu teatejooksust pikemalt siit

Vaata kontserdi pilte siit ja võõrkeeltemängu teatejooksu pilte siit