5.-6. märtsil toimusid 27. Ilmar Randma karikavõistlused laskmises. LÜGi 12.M õpilane Grete Sammal võitis I koha 40 lasuga õhupüstolist harjutuses.

10.R õpilane Martten Tiitsma sai III koha 30 lasuga spordipüssi harjutuses ja püssi 3×10 standardharjutuses.

40 lasuga õhupüstolist harjutuses sai III koha 11.H õpilane Kaisa Kuusik (fotol).

12. märtsil peeti Haapsalus Eesti noorte meistrivõistlused laskmises, kus Kaisa Kuusik saavutas III koha.

Kindla meistritiitli tüdrukute võistkondade seas võttis Haapsalu I võistkond, mille koosseisu kuulus ka Kaisa Kuusik. Võistkonda kuulusid veel Lydia Kurus ja Kerli Neljas.

Poiste seas võitis võistkondlikult Haapsalu I võistkond, kus võistles ka LÜGi 10.R õpilane Hendry Viira. Võistkonda kuulusid veel Ekke Alar Toomingas ja Elari Tahvinov.