12. detsembril käisid 11. majandusklassi õpilased suunapäeval Harjumaal. Õppepäev toimus projekti “Parimate praktikate jagamine” raames.

Õppepäeva eesmärkideks oli tutvuda sihtmaakonna majandus- ja ettevõtluskeskkonnaga läbi kolme ettevõtte külastuse, koguda sihtmaakonna ettevõtluse kohta sisulisi andmeid analüüsiks ja kodumaakonna vastavate näitajatega võrdlemiseks.

Õppepäeva alustati Tallinnas Büroomaailmas. Õpilasi võttis vastu ettevõtte tegevjuht Jüri Ross, kes rääkis müügitöö nippidest, pereettevõtlusest ja ärijuhtimisest.

Järgmisena külastati d Eesti Pandipakend. Tootmishoonet tutvustas ning pandipakendite käitlemisest ja jätkusuutlikust majandamisest rääkis büroo- ja kommunikatsioonijuht Kerttu-Liina Urke.

Kolmandaks ettevõtteks oli Kadarbiku Köögivili OÜ, kus ettevõtte juht Veiko Pak viis läbi ekskursiooni tootmishoonetes – külastati köögivilja eeltöötlus- ja pakendustsehhi. Ekskursiooni lõpetuseks degusteeriti mahlasid ja smuutisid.