Koolipinksi võitis Kristjan-Sander Peterson

Läänemaa Koolispordi Liidu lauatennise meistrivõistluste raames viidi läbi “Koolipinks kõigile” võistlused 1.-5., 6.-9. ja 10.-12. klassidele.

10.-12. klasside noormeestest tuli võitjaks Kristjan-Sander Peterson (10.M), teiseks jäi Mihkel Kurisman (11.M) ja kolmandaks Vadim Konov (12.H).

Fotol Mihkel Kurisman, Kristjan-Sander Peterson, Vadim Konov

Loe lähemalt Lääne Elust

Foto Heikki Sool

LÜGi õpilased edukad õhkrelvavõistlusel “Muda karikas”

LÜGi õpilased olid edukad Haapsalus 31.01-02.02.2019 peetud õhkrelvavõistlusel “Muda karikas”.

Tulemused õhupüstolis:

Tüdrukud: 1. Anni Kallas (11.H, fotol paremal), 3. Liisalota Kroon (10.H)

Poisid: 1. Elari Tahvinov (11.M)

Tulemused õhupüssis:

Poisid: 1. Jander Korpe (11.M)

Loe lähemalt Läänlasest

Foto: Mati Seppi

Kõige innovaatilisem õpilasfirma on SaddleHat

Laupäeval, 9. veebruaril Tallinnas toimunud õpilasfirmade laadal tunnustati kõige innovaatilisema õpilasfirma tiitliga innovatsioonikeskuses Innokas tegutsev LÜGi õpilaste õpilasfirma SaddleHat, kes toodab jalgratta sadulakatteid.

Auhinnaks sai õpilasfirma kutse Ajujahi esimese telesaate ühisvaatamisele teletornis koos Ajujahi vilistlaste, partnerite ja praeguste osalistega.

LÜGist osales laadal veel 3 õpilasfirmat. TaimTime teeb kellaga lillepotte, CableClip kaablihoidikuid, Amytabags taaskasutatud riidest kotte.

Õpilasfirmade juhendaja on Angela Leppik.

Loe lähemalt siit

Loe ka Läänlasest

Fotol: SaddleHat liikmed Kaspar Kohtring (vasakult), Marko Kütt, Eric Mathias Hein ja juhendaja Angela Leppik

Eesti juunioride vanuseklassi meistrivõistlustel võitis pronksmedali Elari Tahvinov

Eesti juunioride vanuseklassi meistrivõistlused laskmises toimusid Raplas.

Püstoli noormeeste arvestuses tegi põhivõistluses uue isikliku rekordi LÜGi 12.Ü õpilane Karl Gregor Jakk 556 silmaga (3. tulemus). Elari Tahvinov (11.M) lasi 553 silma (4. koht).

Finaalis võitis Elari Tahvinov  (fotol vaskakult teine) pronksmedaliKarl Gregor Jakk (fotol vaskakult neljas) sai 4. koha.

Loe lähemalt Lääne Elust

Foto Mati Seppi

LÜGi õpilased edukad Läänemaa meistrivõistlustel laskmises

Laskurid selgitasid Lääne maakonna parimaid laskmises. Arvuka osavõtu, püssi ja püstolilaskmise erinevuse tõttu peeti võistlusi mitmel nädalavahetusel.

LÜGi õpilaste tulemused:

40 lasku õhupüstolist – 1. koht Elari Tahvinov (11.M, fotol vasakul), 2. koht  Karl Gregor Jakk (12.Ü, fotol keskel)

60 lasku õhupüstolist – 1. koht  Elari Tahvinov

30 lasku vabapüstolist – 2. koht Elari Tahvinov

30 lasku lamades spordipüssist – 2. koht Jander Korpe (11.M)

3×10 lasku spordipüssist – 3. koht Kärt Vassar (12.M)

20+20 spordipüstolist – 2. koht Karl Gregor Jakk

Loe lähemalt Läänlasest