Klassidevaheline korvpall

Klassidevahelise korvpallivõistluse võitsid 10. klasside arvestuses 10.SST, 11. klasside arvestuses 11.H ja 12. klasside arvestuses 12.SST.

Superfinaali võitis 12.SST (pildil).

Sopsuvõistluse kolm paremat:

I koht – 11.H
II koht – 12.RL
III koht – 10.SST ja 11.R

12. kl võistkond I koht koolinoorte mälumängusarjas

Läänemaa koolinoorte mälumängusarja II mängus saavutas ülekaaluka esikoha 12. klassi võistkond koosseisus Hardi Roosi, Kaarel Koel,  Ruts Lumiste ja Richard Urma.

Ühtlasi kindlustati selle võiduga pääs üleriigilisele finaalvõistlusele.

11.M kl õppekäik Peetri Pizzasse

Teisipäeval, 24. novembril olid 11.M klassi õpilased ettevõtluse kursuse tundide raames külas Haapsalu Peetri Pizza söögikohas.

Õppekäigu eesmärk oli tutvuda ettevõtluse alustamise tegevustega, ettevõtjaks saamise eeldustega ja sellega kaasnevate nõudmistega.

Loe õppekäigust lähemalt siit

MTÜ Eesti Tegusad Noored vabatahtlikud LÜGis

16. novembril viisid MTÜ Eesti Tegusad Noored vabatahtlikud läbi tunni 10.M klassi õpilastega. Tunni eesmärgiks oli õpilaste argumenteerimisoskuse arendamine. Demokraatlikku otsustusprotsessi mõistmiseks said noored võimaluse mängida läbi kolm elulist teemaderingi:

Kust läheb piir sõnavabaduse ja vihakõne vahelt?

Kas ja kuidas suurendada rahva rolli riigi poliitikas?

Kuidas tagada järjepidev innovaatilisus e-valdkonnas?

Markus Lember Tulevikutalentide konkursi ettevõtlikkustalendi võitja

LÜGi 12.M klassi õpilane Markus Lember kuulutati Tulevikutalentide konkursi ettevõtlikkustalendi võitjaks.

Ettevõtliku noorena on Markus käivitanud e-muusikakooli, mis hetkel tegeleb kitarriõppevideote tootmisega ning veab veebikujundusega tegelevat ettevõtet. Ettevõtluskonkursil Innukas Noor 2014 tuli Markus esikohale ning saavutas teise koha tänavusel parimate õpilasfirmade võistlusel.

Loe pikemalt Läänlasest ja Lääne Elust

Läänemaa KSL võistlused korvpallis poistele võitis LÜGi võistkond

Läänemaa Koolispordi Liidu meistrivõistlustel korvpallis noormeestele saavutas I koha LÜGi võistkond.

Võistkonnas mängisid: Andres Dobõšev-Proosväli (11.M), Bruno Põldäär (12.SST), Mikk Päeske (11.M), Martin Salf (12.SST), Karl Robert Konrad (11.H), Hardi Roosi (12.RL), Kaarel Koel (12.RL), Sergei Tihonov (12.RL), Ruts Lumiste (12.RL).

Treener Aavo Tomingas.

Läänemaa KSL võistlused korvpallis tüdrukutele võitis LÜGi I võistkond

Läänemaa Koolispordi Liidu meistrivõistlustel korvpallis neidudele saavutas I koha LÜGi I võistkond.

Võistkonnas mängisid: Mari-Ann Udeküll (12.SST), Greete Tikerpuu (11.H), Caryna Bogdanov (11.H), Kertu Nõmm (11.H),  Anett Kuuse (12.SST),  Maarja Konrad (12.SST), Jaanika Treial (12.M),  Marie Urvik (10.SST).

III koha sai LÜGi II võistkond.

Treener Leelo Paju.

12.H võitis LÜGi mälumängusarja II mängu

12. novembril toimunud kooli mälumängusarja II mängu võitis 12.H klassi võistkond (pildil alates vasakult Gerlin Kuuskman, Grete Lehemaa, Siim Jürise, Diana Lints).

Mängu viisid läbi LÜGi õpilased Raivo Roos, Antti Antikainen ja Hans Joosep Jõgisalu.