Preemiareis ja ettevõtluspäev

29. septembril käisid LÜGi 11R ja 12L RMK preemiareisil Lahemaal, Oandu looduskeskuses.

Loe reisist lähemalt siit

30. septembril toimus Haapsalu Kutsehariduskeskuses Läänemaa ettevõtluspäev, mille tegevustest võtsid osa ka LÜGi õpilased.

Loe üritusest lähemalt siit

Monarhi valimisaeg

Monarhi valimisnädal kestab 5.-9. oktoobrini.

Kandidaadid pannakse proovile erinevates olukordades ja kahel debatil: 6. oktoobril 12.40 ja 7. oktoobril 10.45.

Monarh valitakse igal aastal õpilaskonna ja õpetajate poolt hääletuse teel.

Hääletamine toimub 8. oktoobril.

Monarhi väljakuulutamine 9. oktoobril.

Kandidaadid 2015:
nr 1 – Maarja Konrad
nr 2 – Grete Lehemaa
mr 3 – Aleksander Viiret
nr 4 – Kaarel Koel

Tutvu kandidaatidega kooli FBs

Orienteerumispäeva parimad

30. septembril toimus kooli orienteerumispäev. Orienteerumispäeva parimad:

10. klasside tüdrukud

I  Kristiina Köster, Lisett Loderaud 10M 28.15

II   Marsella Tammes, Kris-Mariin Pals 10SST 34.16

III  Kertu Kiivit 10R, Marion Marjette Manni  10M   40.26

11. klasside tüdrukud

I  Karin Talving, Geerit Kikut  11R 33.39

II Caryna Bogdanov, Elina Tammeleht 11H 35.39

III Kertu NõmmIris Marleen  11H 36.04

12.klasside tüdrukud

I Karoliina Huul, Johanna Lamp 12RL 26.49

           II Piia Katharina Vaan, Greete Siirmann 12RL 28.41

III  Brita Kaljuvere, Kertu Orul 12RL 29.21

10. klasside poisid

I  Karel Saarkopli 10M, Markus Kivimäe 10R 28.40

II Kasper Vao, Eric Germ 10SST 30.02

III Kristjan Vent, Kristjan Kaljuvee 10R 34.10

11. klasside poisid

I Mikk Sikemäe, Jasper Vimm 11R 21.02

II Egert Jakobi, Bruno Laande 11R 23.19

III Martin Veide 11R 26.34

12. klasside poisid

I Anti  Manni, Kaarel Sultangirejev 12M 19.32

II Martin Jaanus 12R 21.48

III Siim Jürise, Sander Otsa 12H 22.45

Muusikalis osalejad

 

Erki Pajula
Britta Sool
Liza Zikunova
Hanna-Liina Salumets
Henri Jakobson
Lisette Ulla
Rahel Elisabeth Toffer
Kriss-Lyna Prees
Brita Kaljuvere
Siim Jürise
Hanna-Maria Sell
Sandra Saarniit
Carmen Korjus
Iris Marleen
Sander Otsa
Marsella Tammes
Anette Lunev
Liisa Rootare
Kaidi Liivamägi
Kaarel Koel
Greete Tikerpuu
Carolin Loik
Joanna Rosenfeldt
Karmel Naudre
Andree Prees
Helen Lember
Grete Lehemaa
Liivia Lints
Geerit Kikut
Martin Nerman

Muusikapäev LÜGis

Rahvusvahelise Muusikapäeva raames esinevad 1. oktoobril kell 9.30 LÜGi aulas Tallinna Muusikakeskkooli noored interpreedid.

Duo Ingrid Kruusmägi (saksofon), Luisa Lõhmus (klaver).  Trio Valeri Trahhatšjov (klarnet), Jakob Peäske (fagott), Mihhail Kriiva (klaver).  Kvintett Jekaterina Sizova (viiul), Joonas Teppo (viiul), Greten Lehtmaa (vioola), Andres Metspalu (tšello), Mihhail Kriiva (klaver).

Loe muusikapäevast lähemalt siit

Mikk Sikemäe võitis I koha orienteerumises

23. septembril Paliveres toimunud Läänemaa koolidevahelistel meistrivõistlustel orienteerumises võitis I koha LÜGi 11R õpilane Mikk Sikemäe (pildil).

III koha saavutas 12RL õpilane Ruts Lumiste. 4. koha sai 12SST noormees Martin Salf.