Neljapäeval, 17. oktoobril osalesid 11.M klassi õpilased Paides haridusprogrammi „Ettevõtlik Kool“ haridusfestivalil, kus toimus parimate edulugude lõppvoor.

Edulugude konkursi “Õppimine on põnev!” nominentide hulka jõudis eelmisel õppeaastal toimunud 11.M õpilaste praktilise turunduse projekt koostöös Põlva Gümnaasiumiga.

Edulugude konkursile “Õppimine on põnev!” laekus 106 edulugu. 15 kõige silmapaistvamat lugu jõudsid  lõppvooru.

Õpilased valmistusid festivaliks ja otsustasid teha esitluse asemel projektist ülevaatliku video.

Filmi produtsendid on Peeter Kaus ja Merilyn Tüür. Annabel Pindmaa, Liisa Salihova, Kevin Otsus, Kris Kaasen, Marko Kütt andsid publikule lühiülevaate sellest, mida nad projekti käigus õppisid ja millised on nende oskused peale projekti.

Žürii  ja publiku hääletuse alusel saavutas edulugu III koha kategoorias „Põnevaim tund“.