Toitlustamine

Meie kooli toitlustaja Q Catering pakub koolilõunat hinnaga 1,36 eurot.

Koolilõuna puhul pakutakse E, K, R – praad + jook ning T, N – supp + magustoit. Koolilõuna on õpilasele sööklas tasuta. Koolilõuna sööjad registreeritakse klassijuhataja poolt. Kes on end registreerinud koolilõunat sööma, saab lisatoitu osta letist ainult täishinna eest.

Koolilõuna sööjad peavad toitlustajale ette teatama pikemaajalisest (alates 3 päeva) puudumisest e-posti aadressil koolilouna@qcatering.ee või sööklasse.

Õpilased, kes ei soovi süüa koolilõunat, ostavad toitu letist vastavalt sööklas olevale menüü hinnakirjale. Letist ostetud toidu korral on ühe lõuna komplektimaksumus 1,36 eurot odavam. 1,36 eurot lahutatakse õpilase lõuna arvest kassas. Arveldamine sularahas või pangakaardiga.

Söögikordade arvestuseks tuleb õpilasel sööklas esitada ID-kaart või Q Cateringi kliendikaart. Plastikust kliendikaardi saab sööklast tagatisraha (5 euro) eest. Kliendikaardi tagastamisel saab raha tagasi.

Menüü hinnakiri

Supp 250 g 1,50 €
Praad 370 g 2,80 €
Pool  praadi 250 g 2,20 €
Magustoit 120 g 1,20 €
Piim, (morss) 250 ml 0,20 €

Maksta saab kohapeal sularahas või kaardiga.

Koolilõuna menüü 15.-19. jaanuar

Esmaspäev 15.01

Vorstikaste

Lisandiks keedukartul/tatar, toorsalat