Vilistlased

2017. aasta lõpetajad

12.H     

Klassijuhataja Jaana Maripuu

  1. Katariin Aadman
  2. Caryna Bogdanov
  3. Kevin-Jarl Jaani
  4. Karl Robert Konrad
  5. Kaisa Kuusik
  6. Sebastian Lehis
  7. Iris Marleen
  8. Martin Nerman
  9. Kertu Nõmm
  10. Mihkel Puhm
  11. Mikk Päeske
  12. Karl-Christoph Rebane
  13. Sandra Saarniit
  14. Mihkel Sinikas
  15. Sandra Särg
  16. Elina Tammeleht
  17. Hendrik Tann
  18. Kristiina Teinemaa
  19. Greete Tikerpuu
  20. Pent Uustalu
  21. Kaisa Valm
  22. Ergo Vändra
  23. Madis Ülevaino

12.M    

Klassijuhataja Evi Riivits

  1. Aimar Alton
  2. Andres Dobõšev-Proosväli (kuld)
  3. Hans Joosep Jõgisalu
  4. Laura Kasepõld
  5. Malin Kisant
  6. Carmen Korjus (kuld)
  7. Alvar Kruusma
  8. Birgita Käsk
  9. Merili Möll
  10. Margit Paat (hõbe)
  11. Janella Paulus
  12. Kristiina Peterson
  13. Sander Pihlak
  14. Kristjan Raag
  15. Jan Rosenberg (kuld)
  16. Fred Saarmäe (kuld)
  17. Britta Sool
  18. Rahel Elisabeth Toffer
  19. Lisete Ulla

12.R      

Klassijuhataja Embi Hunt

  1. Eva-Marie Alasi
  2. Antti Antikainen
  3. Victor Chertov
  4. Egert Jakobi
  5. Grete-Liis Kalev
  6. Kaspar Karja
  7. Ergo Kessel
  8. Geerit Kikut
  9. Bruno Laande
  10. Oliivia Lillep
  11. Kerstin Nurme
  12. Kristjan Palmiste
  13. Tormi Peterson
  14. Andree Prees (hõbe)
  15. Brigita Põld (hõbe)
  16. Raivo Roos
  17. Rasmus Räli
  18. Raimond Sarapuu
  19. Johannes Schönberg
  20. Mikk Sikemäe
  21. Alexander Sovetov
  22. Karin Talving (hõbe)
  23. Karin Veide (kuld)
  24. Martin Veide
  25. Jasper Vimm

2016. aasta lõpetajad

12.H

Klassijuhataja Marika Roosi

  1. Kristina Erisalu
  2. Elis Indrekans
  3. Grete Jõgisaar
  4. Siim Jürise
  5. Iirys Kalde
  6. Gerlin Kuuskman
  7. Grete Lehemaa
  8. Diana Lints
  9. Karina Lumiste
  10. Karmel Naudre
  11. Sander Otsa
  12. Adeele Rass
  13. Joanna Rosenfeld
  14. Jelizaveta Zikunova
  15. Mark Tunikov
  16. Berta Valdma
  17. Maria Velikanova
  18. Maria Võrklaev

12.M  

Klassijuhataja Karl Hein

  1. Daniil Andrianov
  2. Valeri Fedorishchev
  3. Elena Heinorg (hõbe)
  4. Kelly-Tonili Hiiemäe
  5. Olavi Jäämees
  6. Janelle Koel
  7. Ottomar Ladva
  8. Markus Lember (kuld)
  9. Anti Manni
  10. Markus Metsalu
  11. Timo Männik
  12. Karel Nappus
  13. Grete Põlluste
  14. Elina Saarmaa (hõbe)
  15. Grete Sammal
  16. Kaarel Sultangirejev
  17. Laura Talve
  18. Jaanika Treial
  19. Jekaterina Trõnova
  20. Merilin Tuisk
  21. Johanna Õun (hõbe)

12.RL

Klassijuhataja Imbi Raudkivi

  1. Vladislav Alfjorov
  2. Karl Johannes Epkin
  3. Karoliina Huul (hõbe)
  4. Martin Jaanus
  5. Brita Kaljuvere
  6. Kaarel Koel (kuld)
  7. Uku Kuusmaa
  8. Priit Käärd
  9. Johanna Lamp (hõbe)
  10. Ruts Lumiste
  11. Reio Lõhmus
  12. Kaari Mulk (hõbe)
  13. Ketter-Helery Nau (hõbe)
  14. Kertu Orul (hõbe)
  15. Tom-Tristan Ots
  16. Anna-Liisa Põldaru
  17. Siim Raudsepp (hõbe)
  18. Hardi Roosi (hõbe)
  19. Markus Rouhiainen
  20. Greete Siirmann
  21. Hanna Siirmann
  22. Berit Sutt
  23. Carina Šidlovski
  24. Artjom Telitsõn
  25. Sergei Tihonov
  26. Piia Katharina Vaan (kuld)
  27. Diana Velberg
  28. Aleksander Viiret

12.SST

Klassijuhataja Kalle Lõuna

  1. Kertu Ilves
  2. Simon Jakobson
  3. Kelly Klippberg
  4. Maarja Konrad
  5. Anett Kuuse
  6. Keio Laanemägi
  7. Kaido Märss
  8. Diana Panfilova
  9. Kärt Pihlak
  10. Bruno Põldäär
  11. Lauri Pärn
  12. Laura Raadik (hõbe)
  13. Martin Salf
  14. Heleri Tamm
  15. Meelike Tammes
  16. Ari Kristjan Tervonen
  17. Mari-Ann Udeküll
  18. Gerli Umal
  19. Richard Urma
  20. Kristi Vichterpal

2015. aasta lõpetajad

12.H      

Klassijuhataja Tiina Brock

  1. Eva-Maria Brock
  2. Grete Grauberg (kuld)
  3. Merily Jaanson
  4. Joonas Karm
  5. Kelli Kibar
  6. Karina Kirs (hõbe)
  7. Elena Koit
  8. Regina Lukk (hõbe)
  9. Villu Mustkivi
  10. Kaupo Muuli
  11. Paula Palmiste
  12. Karl Peetris
  13. Marleen Randpere
  14. Anita Rotberg
  15. Jaana Schmidt
  16. Ketelin Suurküla
  17. Piia Tammeniit
  18. Kristin Teesalu (hõbe)

12.LM

Klassijuhataja Tiiu Soostar

  1. Aleks Korolenko (hõbe)
  2. Andres Kruusma
  3. Sandor Köster
  4. Priit Laupa
  5. Laura Mihk
  6. Anni Naumova
  7. Kati Naumova
  8. Jete Nelke
  9. Karina Nosova
  10. Laura Pajumaa
  11. Hanna-Liina Peberg
  12. Marek Roosi
  13. Siim Saar
  14. Tanel-Sigmar Sildoja (kuld)
  15. Kaspar Sirel
  16. Igor Skatško
  17. Stiven Surov
  18. Martin Tamm
  19. Christen Tammik
  20. Anet Cassandra Tanneberg
  21. Therese Tedremaa
  22. Uku Toomsar
  23. Denis Tšentšik
  24. Laura Viliko

12.R

Klassijuhataja Kadri Mitt

  1. Kärt Jõgisaar
  2. Simo Kariler
  3. Tõnis Kirsipuu
  4. Merili Kisant (hõbe)
  5. Merlin Kulbas (kuld)
  6. Reesi Loops
  7. Karl Markus Mäesalu
  8. Olari Nebokat
  9. Hanna-Loora Pankin (kuld)
  10. Lora-Liza Parv
  11. Ivar Pass (kuld)
  12. Linda Pruul (kuld)
  13. Marius Saak (kuld)
  14. Enari Saar
  15. Anette Seiton (hõbe)
  16. Anett Tohver (kuld)
  17. Cristo Tretjakov
  18. Lisandra Türkson (kuld)
  19. Raido Valgenberg (kuld)
  20. Mihkel Vichterpal
  21. Anna Vinkelberg (kuld)
  22. Ilmar Volmer

12.SST

Klassijuhataja Aavo Tomingas

  1. Mari-Liis Aas
  2. Kert Aavere
  3. Mattias Judanov
  4. Liis Jürise
  5. Mari Jürjer
  6. Ana Laura Kaasik
  7. Kaisa Karu
  8. Johanna Kleeman
  9. Jemima-Terttu Laanem
  10. Saskia Laitamm
  11. Mari-Leen Lao
  12. Mari Lehtonen
  13. Kent Mäesalu
  14. Joonas Nurges
  15. Johanna Nõupuu
  16. Henri Pihlak
  17. Pauliina Prikk
  18. Mai-Liis Põlder
  19. Carl Jürgen Rautam
  20. Rivo Reinsalu
  21. Sigrit Seppik
  22. Reio Tapner
  23. Ketlin Uustalu
  24. Andro Valgenberg
  25. Liis Võsa (hõbe)

2014. aasta lõpetajad 

12.A

Klassijuhataja Ülle Lumeste

  1. Nansy Ly Endma
  2. Janne Graf
  3. Kert Jaaniste
  4. Rain Kaldas
  5. Käthlyn Kalm
  6. Andres Kirsipuu
  7. Tjorven Konrad
  8. Meeriann Koor
  9. Tuuli Merit Leiumaa
  10. Kristjan Leonov
  11. Kerli Mätlik
  12. Karmen Proos
  13. Johanna Raudkivi
  14. Annagreta Raudseping
  15. Raivo Riiel
  16. Riste Riiel
  17. Rando Rink
  18. Britt Viks

12.B

Klassijuhataja Tiiu Soostar

  1. Kristo Allikas
  2. Leili Arro
  3. Karl Kokk
  4. Hanna-Brett Köösel
  5. Annaliis Laidre
  6. Rainer Laul
  7. Heimar Lecht
  8. Jürgen Leega
  9. Maarja Maasikas
  10. Merli-Egerin Malmi
  11. Lisa-Lota Paadik
  12. Cathleen Rajatamm
  13. Jane-Liis Rautam
  14. Viivi Saar
  15. Fred Susi
  16. Kristjan Tedremaa
  17. Helen Valgemäe

12.M

Klassijuhataja Maret Järveots

  1. Hedvig Alasi (kuld)
  2. Regina Elvelt
  3. Eleanor Ender
  4. Karl Frank
  5. Tõnu Heinorg
  6. Kevin-Gregor Hiiemäe
  7. Jürgen-Heinrich Hints
  8. Jonar Ilves
  9. Maili Jaaska
  10. Elisabet Kalamees
  11. Joel Karjane
  12. Karolin Kumel
  13. Taivo Leesment
  14. Rauno Lepp
  15. Kaarel Mihk
  16. Kristjan Noot
  17. Merili Nõmmisto
  18. Brenda-Marietta
  19. Grete Põld
  20. Gritten Pähn
  21. Kristjan Reispärg
  22. Piibe Bianka Sau
  23. Hanna Sein (hõbe)
  24. Merilin Serg
  25. Kristel Sims
  26. Roger Tibar
  27. Tauri Türkson (hõbe)
  28. Erik Herman Vare
  29. Laura Vaske
  30. Laura Väli (kuld)

12.Ü

Klassijuhataja Embi Hunt

  1. Jasmina Božitš
  2. Heleri Haas
  3. Raiko Kaljula
  4. Merelle Kallas
  5. Hanna-Riina Klaos
  6. Mari-Ann Kliss
  7. Laura Korjus
  8. Veronika Kursakova
  9. Indrek Lahe
  10. Katrina Lehis
  11. Norman Madiberg
  12. Krister Nau
  13. Kaspar Paemaa
  14. Anton Roberg
  15. Ragnar Rosing
  16. Bertel Schwindt
  17. Hendrik Siht
  18. Carol Stopkin
  19. Merilin Urb
  20. Rauno Uustalu